Інтерфакс-Україна
09:50 09.11.2016

У штабі Клінтон не втрачають сподівання на перемогу, просять почекати офіційних результатів виборів

1 хв читати
У штабі Клінтон не втрачають сподівання на перемогу, просять почекати офіційних результатів виборів

Голова виборчого штабу Гілларі Клінтон Джон Подеста закликав її прибічників не робити передчасних висновків про те, хто переміг на виборах президента, й очікувати офіційних результатів.

"Кожен голос має бути підраховано. Розрив у деяких штатах настільки малий, що оголошувати переможця ще рано. Тому сьогодні нам більше нічого буде сказати", - зазначив він, виступаючи в середу перед прибічниками в Нью-Йорку.

"Ми пишаємося нею (Г.Клінтон - ІФ). Вона виступила прекрасно, і це ще не кінець для неї", - додав він, подякувавши всім американцям, які голосували за Г.Клінтон.

Г.Клінтон не робитиме заяв найближчим часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА