Інтерфакс-Україна
14:25 10.11.2016

Інформатаки на команду Луценка посиляться через його вектор боротьби з олігархами-"важковаговиками"

2 хв читати
Інформатаки на команду Луценка посиляться через його вектор боротьби з олігархами-"важковаговиками"

Посилення роботи Генеральної прокуратури України в напрямку боротьби з олігархами-"важковаговиками" може викликати нову хвилю інформаційних атак проти генпрокурора Юрія Луценка і його команди, прогнозує голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Зараз йому (Ю. Луценко - ІФ) дуже важливо показати результат реформи прокуратури і боротьбу з олігархами і значущими політичними фігурами -"важковаговиками". Справи Онищенка, Новинського і Януковича дуже важливі для генпрокурора. Зокрема і через ці справи Луценка та його заступників чиниться кілька інформаційних атак", – сказав політолог в інтерв'ю журналістам, коментуючи підсумки шести місяців роботи генпрокурора.

За його словами, основна рекомендована критика у бік роботи Генпрокуратури стосується заступників Ю. Луценка, які зазнають від цього великий тиск.

"Юрій Луценко дуже обережно і ретельно ставиться до підбору кадрів. Адже, враховуючи, що на кон виставлено його політичне майбутнє, будь-який скандал з приводу найближчого оточення одразу вдарить по його рейтингу. Що краще працюють "комісари Каттані", тим сильніше їх намагаються дискредитувати. Ще однією причиною посилення критики команди Луценка є справи одіозних політиків, якими вони займаються", - зазначив політолог.

Він вказав, що зараз особливо помітно, як накочують інформаційні хвилі на представників Генпрокуратури Володимира Бедриковського, Юрія Грищенка, Петра Шкутяка та Володимира Жербицького. Відповідно, це сигнал для Ю. Луценка про те, що розслідування щодо справ точно здійснюється в правильному руслі. Однак, незважаючи на спроби дискредитувати команду, генпрокурор "гне свою лінію, зазначає В. Фесенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА