Інтерфакс-Україна
15:01 10.02.2017

Глави МЗС України і Туреччини підписали план взаємодії на найближчі два роки

1 хв читати
Глави МЗС України і Туреччини підписали план взаємодії на найближчі два роки

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та його турецький колега Мевлют Чавушоглу підписали план взаємодії між міністерствами на найближчі два роки.

"Ми сьогодні підписали план взаємодії на два роки між нашими міністерствами закордонних справ. Готуємо до затвердження під час візиту президента Туреччини в Україну всеосяжну дорожню карту того, як ми надалі розвиватимемо наші стратегічні партнерські відносини протягом двох років", - сказав П.Клімкін на спільній прес-конференції з М.Чавушоглу в Києві в п'ятницю.

Глава українського зовнішньополітичного відомства також зазначив, що у рамках угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) досягнуто прогресу.

У свою чергу М.Чавушоглу зазначив, що міністри обговорили низку двосторонніх угод, зокрема про ЗВТ, про охорону інвестицій, про уникнення подвійного оподаткування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА