Інтерфакс-Україна
11:09 21.12.2017

Президентський законопроект про Антикорупційний суд внесуть до Ради в четвер, МВФ наполягає на його ухваленні до 25 січня - Найєм

1 хв читати
Президентський законопроект про Антикорупційний суд внесуть до Ради в четвер, МВФ наполягає на його ухваленні до 25 січня - Найєм

 Президент України Петро Порошенко має намір внести у четвер до Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд, а Міжнародний валютний фонд наполягає, що документ має бути затверджений до 25 січня, заявляє народний депутат Мустафа Найєм (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Сьогодні президент має намір внести на розгляд Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд. Це говорять джерела в Адміністрації президента", - написав він на своїй сторінці у Facebook у четвер вранці.

За словами М.Найєма, МВФ наполягає на тому, щоб цей законопроект ухвалили до 25 січня у першому і другому читанні.

"Це останній дедлайн, порушення якого загрожує зриву наступного траншу", - стверджує парламентарій.

При цьому народний депутат зазначає, що концепція законопроекту, його основні положення та бачення президента України Петра Порошенка невідомі.

Згідно з опублікованим на сайті парламенту порядком денним роботи Верховної Ради на четвер, народні депутати мають намір розглянути питання про відставку депутатського законопроекту (№6011) про антикорупційні суди, що є обов'язковою процедурою для внесення президентом свого варіанту законодавчої ініціативи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА