Інтерфакс-Україна
14:16 16.04.2018

Голова профільного комітету ВР наголошує на важливості врахування напрацювань регіональних організацій при створенні Міністерства ветеранів

2 хв читати

Керівник парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков (фракція "Блок Петра Порошенка") на зустрічі з представниками обласних центрів допомоги учасникам АТО розповів про напрацювання щодо створення Міністерства у справах ветеранів.

"Кожній області є чим поділитися щодо своїх досягнень у питанні підтримки ветеранів. І цей досвід для нас украй важливий. Звісно, з регіонів приїжджати на кожне засідання нашої групи (робоча група при комітеті - ІФ) складно, тому було вирішено запросити вас до Києва, щоб показати все, що наразі напрацьовано, поділитися подальшими планами й отримати ваші зауваження та пропозиції", - сказав О.Третьяков на зустрічі, повідомила прес-служба "БПП".

Він висловив сподівання на спільну роботу і створення в майбутньому "якісного продукту для наших ветеранів, зокрема міністерства, яке працюватиме для вирішення їхніх проблем і питань".

Представники обласних центрів допомоги учасникам АТО, у свою чергу, окреслили коло гострих питань, які виникають у ветеранів на місцях, а також розповіли про свій досвід успішних проектів. Усі присутні підтримали ініціативу голови комітету щодо важливості регулярної та системної комунікації.

За інформацією прес-служби "БПП", на зустрічі були презентовані напрацювання робочої групи при комітеті, яка працює над рекомендаціями Кабінету Міністрів щодо майбутнього Міністерства ветеранів.

Як повідомлялося, наприкінці березня Кабінет Міністрів розпочав процес створення Міністерства у справах ветеранів.

Перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Ігор Мальцев допускає запуск міністерства в IV кварталі 2018 року.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Міністерство у справах ветеранів має бути створене до 1 січня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА