Інтерфакс-Україна
17:07 01.11.2018

Тягнибок, Коханівський і Корбан потрапили під санкції РФ

1 хв читати
Тягнибок, Коханівський і Корбан потрапили під санкції РФ

Керівник Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський, голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок та екс-лідер партії "УКРОП", бізнесмен Геннадій Корбан також потрапили до списку російських санкцій.

Згідно з оприлюдненим переліком до відповідної постанови уряду РФ, до списку також ввійшли лідер організації "Братство" Дмитро Корчинський, екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, керівник ВО "Тризуб" Андрій Стемпіцький.

У переліку - секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, його перший заступник Олег Гладковський і начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

Також у списку генпрокурор Юрій Луценко, заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос та прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Крім того, під санкції потрапили глава Служби безпеки України Василь Грицак, два його перших заступники Павло Демчина та Віталій Маліков, а також заступник Віктор Кононенко.

У списку значиться й голова Служби зовнішньої розвідки України (СЗР) Єгор Божок.

Внесено також директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу та голову Національної поліції України Сергія Князєва.

ОСТАННЄ

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА