18:54 03.01.2019

З'їзд забороненої КПУ висунув Петра Симоненка кандидатом у президенти України

2 хв читати
З'їзд забороненої КПУ висунув Петра Симоненка кандидатом у президенти України

Комуністична партія України (КПУ) висунула кандидатом на посаду президента України першого секретаря ЦК партії Петра Симоненка.

Як повідомляється на сайті КПУ, таке рішення було ухвалено на позачерговому 54-му з'їзді, який відбувся в четвер, 3 січня, в Києві.

"Делегати з'їзду одностайно прийняли рішення висунути кандидатом на пост президента України від Комуністичної партії України Симоненка Петра Миколайовича, першого секретаря ЦК", - йдеться в повідомленні.

На з'їзді також було схвалено передвиборну програму кандидата на посаду президента України від КПУ.

Крім того, з'їзд зобов'язав партійні комітети і партійні організації завершити до 20 січня збір коштів для грошової застави кандидата на посаду президента України.

П.Симоненко в заключній промові на з'їзді висловив вдячність партійним організаціям і делегатам з'їзду за виявлену довіру. Він також дав характеристику наступній виборчій кампанії, яка, "на його переконання, буде драматичною за характером і трагічною за наслідками для народу".

Як повідомлялося, 8 липня 2014 року Мін’юст і Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про заборону КПУ на території держави. 16 грудня 2015 року суд заборонив діяльність КПУ за позовом Мін’юсту. 28 грудня КПУ звернулася до Київського апеляційного адмінсуду з апеляційною скаргою на відповідну постанову Окружного адмінсуду Києва.

25 січня 2016 року Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою КПУ, яка в судовому порядку намагалася оскаржити правовий висновок Комісії з питань додержання закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Ця постанова Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає. "Таким чином, адміністративні суди дійшли висновку, що аргументи представників та адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого правового висновку та відповідно заборону КПУ", - прокоментували тоді це рішення в Мін’юсті.

При цьому, як повідомляється у відповіді Міністерства юстиції України на запит інтернет-видання "Українська правда", "заборона діяльності партії не означає автоматичного припинення діяльності юрособи". "Таке припинення відбувається в порядку, встановленому чинним законодавством, зокрема шляхом створення ліквідаційної комісії, яка має повноваження на підставі закону, а також положень статуту визначати долю майна", - йдеться в листі Мін’юсту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА