13:38 02.03.2019

Україні потрібна підтримка міжнародного співтовариства, зокрема фінансова-прем'єр

1 хв читати
Україні потрібна підтримка міжнародного співтовариства, зокрема фінансова-прем'єр

Україна має відшкодовувати державний борг, зберігаючи динаміку економічного підйому, заявив прем'єр-міністр країни Володимир Гройсман.

Як повідомила прес-служба прем'єра, в інтерв'ю Die Welt В.Гройсман назвав помилкою минулого великий державний борг, накопичений в період з 2005 по 2013 роки. Цей борг потрібно відшкодовувати. І водночас потрібно зберігати динаміку економічного підйому.

"Ось чому нам потрібна підтримка міжнародного співтовариства з метою збереження нашої позиції і продовження наших реформ. Те, що я особисто хотів би бачити, - це більш активна позиція наших партнерів з цих питань ... Нам потрібні дешеві та ефективні фінансові інструменти. З допомогою цих інструментів ми зможемо бути більш ефективними, рости швидше і стати стабільним і міцним партнером", - зазначив Володимир Гройсман.

Він наголосив, що в країні змінюється система управління на різних рівнях, реформується сектор енергетики, інфраструктури, пенсійної системи, системи охорони здоров'я та освіти.

"Для полегшення ведення бізнесу, зокрема іноземними компаніями, протягом останніх трьох з половиною років ми провели більшу дерегуляцію системи, ніж за останні 20 років - а саме скасували понад 700 обмежувальних нормативних актів", - додав прем'єр-міністр.

В.Гройсман переконаний, що Україні потрібна підтримка. "Але ми не просимо подачок. Ми говоримо, що ми – частина демократичного світу. Ми – велика європейська країна", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА