Інтерфакс-Україна
20:11 04.04.2019

Меркель сподівається, що Лондон надасть ЄС конкретну пропозицію щодо Brexit

1 хв читати
Меркель сподівається, що Лондон надасть ЄС конкретну пропозицію щодо Brexit

Канцлер ФРН Ангела Меркель розраховує, що Великобританія виступить з конкретною пропозицією щодо Brexit на саміті глав і урядів країн ЄС 10 квітня.

"Сподіваюся, що британський прем'єр-міністр Тереза Мей зможе представити яку-небудь пропозицію для обговорення (стосовно Brexit на майбутньому саміті ЄС - ІФ)", - сказала А.Меркель на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром.

"Я сподіваюся, що інтенсивні дискусії, які ведуться в Лондоні, дадуть результати до наступної середи, коли ми будемо проводити саміт ЄС", - додала вона.

При цьому А.Меркель знову підкреслила, що зробить усе можливе, щоб запобігти виходу Британії з ЄС без угоди.

Канцлер ФРН також зазначила, що у Британії та ЄС, як і раніше є багато спільного: не тільки в економічній сфері, але і в сфері безпеки і зовнішньої політики.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА