Інтерфакс-Україна
11:55 28.10.2021

"Голос" пропонує шляхи вирішення проблеми трудової міграції в Україні

2 хв читати
"Голос" пропонує шляхи вирішення проблеми трудової міграції в Україні

Лідер партії "Голос", народний депутат Кіра Рудик заявляє, що запропонований нею законопроект пропонує шлях вирішення проблеми трудової міграції в Україні.

"Держава має виступити з послідовною та системною програмою підтримки економіки, не погіршувати вже створені коронавірусом виклики, а також розуміти, що без підтримки людей справи економічний розвиток буде заблоковано. План підтримки бізнесу передбачає, на мою думку, кілька обов'язкових кроків. Я зареєструвала законопроект, що перенаправляє 10 млрд гривень для підтримки бізнесів (йдеться про законопроект №6052-2, який передбачає перенаправлення коштів на Фонд розвитку підприємництва, що видає кредити для підтримки малого та середнього бізнесу – ІФ). Цього вистачить, щоб надати фінансування тим, чия справа може не пережити локдаун", – наводить слова Рудик прес-служба політсили.

Водночас вона нагадала, що законопроект "Голосу" №5132, зареєстрований ще навесні, передбачає продовження мораторію на перевірки підприємців, "адже перевірки – елемент тиску на бізнес, який не приносить додаткових коштів до бюджету", наголосила лідер партії.

На думку парламентаря, також необхідно звільнити від ЄСВ підприємства та підприємців, які змушені обмежити свою роботу під час локдаунів. І щоб уникнути будь-якої дискримінації, переконана Рудик, ця норма має поширюватися на всіх, кого стосуються урядові обмеження.

"Також необхідно зупинити спроби "фіскальних терористів" ухвалити здирницький та відверто шкідливий для українців законопроект №5600. Ще влітку ми зареєстрували альтернативний законопроект 5600-1, який гарантує рівні податкові правила для всіх і скасовує податкові пільги для олігархічного бізнесу та монополій. Ми закликаємо знизити податки на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок. Виступаємо за зниження податку на працю з 41,5% до 35%. Чи втратить від цього бюджет? Ні. Бо вихід з тіні заробітної плати дозволяє компенсувати усі можливі втрати", – вважає політик.

Окрім того, перевиконання доходної частини бюджету, за її словами, вже зараз дає змогу без втрат знижувати податкове навантаження, а не збільшувати його. "Тільки підтримка людей справи дозволить нам не тільки подолати наслідки коронавірусу, а й сформує фундамент для довгострокового економічного розвитку та високого рівня життя українців, підсумувала лідерка партії", – додала Рудик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА