Інтерфакс-Україна
19:18 10.09.2024

У Києві відбудеться гала-концерт зірок наймасштабнішого за час війни проєкту для дітей

4 хв читати
У Києві відбудеться гала-концерт зірок наймасштабнішого за час війни проєкту для дітей

У вівторок в пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася презентація соціально-благодійного всеукраїнського проєкту "Світ майбутнього, очима дітей", який охопив всю Україну, об'єднавши 69 громад.  До проєкту долучилося  300 навчальних закладів України - це 16 тисяч 400 дітей віком від 5 до 17  років із 12 областей України.

Як повідомила директорка агенції івентів "Садиба мьюзік"  Ірина Коваленко, 12 вересня о 13 годині розпочнеться  фінальний гала-концерт у Жовтневому палаці Києва, організатором якого є Київська концертна агенція "Садиба М'юзик", партнер проєкту - Національний онлайн кінотеатр SWEET.TV і "Радіо П'ятниця".

Директорка з маркетингу Національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV Марина Русак повідомила, що ідея проєкту виникла заради створення позитиву для дітей, які лишилися після повномасштабного вторнення в Україні і продовжують тут зростати та вчитися.

"В цих умовах ми маємо не просто виживати, а ще й жити. Стало зрозуміло, що наші діти будуть зростати в таких умовах. І ми ж все одно, як батьки, хочемо, окрім того, щоб захистити нашу дитину, ми хочемо зробити її щасливішою, щасливою взагалі в принципі, або щасливішою з урахуванням того сьогодення, яке є в нас за вікном. Ми хочемо, щоб наша дитина розвивалася, тому що немає іншого часу в дитини, як дитинство," - додала Марина Русак.

Проїхавши командою організаторів проєкту всією Україною, стало очевидно, що за 2,5 роки в деяких громадах взагалі нічого для дітей не відбувалося і за цей час для дітей це перша можливість показати себе, поспілкуватися з такими самими творчими дітками, щоб отримати позитивні емоції, надихнутися і далі працювати, створювати, тренуватися і впроваджувати свої навички в життя.

"Дуже б хотілося, щоб якомога більше телеканалів прийшли на наш концерт і показали нашим дорослим і взагалі нашій Україні, що ми не просто виживаємо - ми живемо, ми розвиваємось і ми будемо після закінчення війни ще кращими, ніж ми були на початку її", - підкреслила М.Русак.

На церемонії нагородження кожна дитина буде відзначена подарунком, які вручатимуть відомі артисти української естради, що співпрацюють з  концертною агенцією "Садиба Мюзик". Це народний артист України Анатолій Гнатюк, піаніст-віртуоз та композитор Євген Хмара,  Юрій Рибчинський, Павло Зібров,  Ауріка Ротару,  Амадор Лопес та інші відомі артисти.

Загалом  під час проєкту було задіяно 9 тисяч дорослих із 69 громад - це куратори, директори шкіл,  керівники гуртів чи начальники відділу культури.

Ідея та ініціатива проєкту належить голові журі Віталію Рябчуну, який сподівається, що у тригодинній програмі гала-концерту візьме участь 300 дітей від 5 до 17 років і близько 60 дорослих.

Журі визначало переможців у шести номінаціях - вокал, хореографія, циркове мистецтво, поетичне мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво,  вишивка, бісероплетіння, образотворче мистецтво, художнє випалювання.

"Я вбачаю у цьому турі концертному, фестивальному наші намагання повернути дітям дитинство, яке у них жорстоко забирає ця страшна війна. І коли декілька годин ми бачимо усміхнених дітей, які забувають про те, що зараз іде війна - це для нас, для дорослих, велике щастя," - додав народний артист України Анатолій Гнатюк.

"Сьогодні українці, які повиїжджали за кордон, подивились, що, виявляється, ні, не так там класно, насправді тут є ця сила і головне золото нашої держави - це є люди, на яких тримається сьогодні фронт, завдяки яким, цим янголам, ми не впали на третій день, як вважав весь світ, - зауважив піаніст-віртуоз, композитор Євген Хмара.

 "Завдяки таким фестивалям, які відбуваються сьогодні, це закладання цього культурного базису, на якому ми створимо дуже світле, якісне майбутнє нашої України", - підкреслив Є.Хмара.

Вхід на концерт безкоштовний, організатори запрошують долучитися всіх, хто знаходиться в Києві і хоче відвідати цей захід.

Партнером проекту є Міжнародний центр культури та мистецтв "Жовтневий",  який  часто підтримує дитячі проекти  багато років. Організатори висловили подяку за підтримку директору МЦКМ  Юрію Бобирю.

Як повідомила керівниця проєкту "Садиба Мюзик" Ірина Коваленко, з вересня у регіонах України продовжиться наступний етап проекту і запросила долучитися до участі дітей із сімей переселенців.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дописи блогера Лаченкова про Єрмака можуть свідчити про наміри стати політичним гравцем, вважають політологи

Мисливці закликають до оновлення законодавства у сфері розвитку ловецтва

Знизилася частка переконаних, що попри перешкоди, Україна має бути незалежною - опитування

Близько половини українців сприймають США як стратегічного партнера - опитування

Близько чверті українців проголосували б за Зеленського, якби вибори були проведені найближчим часом - опитування

Понад 70% українців вважають, що Україні потрібен мир, але не будь-якою ціною - опитування

Відсоток людей, які вважають, що Україна стала єдиним цілим, протидіючи російській агресії, з кожним роком зменшується - опитування

НАБУ не виправдало очікувань суспільства щодо боротьби з топкорупцією - експерти

"Укрводоканалекологія" наполягає на затвердженні можливості бронювання до 75% працівників водоканалів

В Україні запрацював єдиний RnD-хаб у сфері протимінної діяльності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА