Інтерфакс-Україна
10:36 27.06.2019

"Слуга народу", "Голос" і ще три партії проігнорували вибори в ОТГ 30 червня - гендиректор КВУ

1 хв читати

Київ. 27 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - П'ять політичних партій, у тому числі "Слуга народу" і "Голос", проігнорували участь у виборах, що пройдуть в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) 30 червня, заявляє генеральний директор громадської організації "Комітет виборців України" (КВУ) Олексій Кошель.

"П'ять рейтингових політичних партій проігнорували вибори в об'єднаних територіальних громадах. Це політичні партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Голос", "Сила і честь" і "Опозиційний блок", - повідомив Кошель на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер у Києві.

Він зазначив, що у виборах до об'єднаних громад беруть участь представники 36 партій.

За словами Кошеля, спостерігачі КВУ стежитимуть за ходом виборів у об'єднаних територіальних громадах у неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підсумки 2024 року: на Київщині представили нове видання рейтингу "ТОП-100 найвпливовіших людей"

Дописи блогера Лаченкова про Єрмака можуть свідчити про наміри стати політичним гравцем, вважають політологи

Мисливці закликають до оновлення законодавства у сфері розвитку ловецтва

Знизилася частка переконаних, що попри перешкоди, Україна має бути незалежною - опитування

Близько половини українців сприймають США як стратегічного партнера - опитування

Близько чверті українців проголосували б за Зеленського, якби вибори були проведені найближчим часом - опитування

Понад 70% українців вважають, що Україні потрібен мир, але не будь-якою ціною - опитування

Відсоток людей, які вважають, що Україна стала єдиним цілим, протидіючи російській агресії, з кожним роком зменшується - опитування

НАБУ не виправдало очікувань суспільства щодо боротьби з топкорупцією - експерти

"Укрводоканалекологія" наполягає на затвердженні можливості бронювання до 75% працівників водоканалів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА