13:23 21.07.2020

Із грудня 2019 року вдвічі зросла кількість українців, які вважають за необхідне проведення виборів до ВР і дострокових виборів президента - соцопитування

2 хв читати

Київ. 21 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Із грудня минулого року майже вдвічі збільшилася кількість українців, які вважають за необхідне проведення виборів до Верховної Ради і дострокових виборів президента.

Такі дані всеукраїнського соціологічного опитування населення, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" із 8 до 15 липня 2020 року, презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Відповідаючи на запитання про те, чи вважають вони за необхідне дострокові вибори до Верховної Ради, майже вдвічі збільшилася з грудня минулого року кількість українців, які вважають за необхідне проведення позачергових виборів Верховної Ради. Так у грудні 2019 року за дострокові парламентські вибори виступали 7,7% респондентів, у липні 2020 року - 15,3% респондентів.

Водночас "скоріше так" цій позиції в грудні минулого року говорили 15% опитаних, а в липні 2020 року - 21%.

Зменшилася порівняно з груднем минулого року кількість тих, хто виступав проти проведення дострокових виборів до Верховної Ради. Тоді "безумовно ні" достроковим виборам говорили 38,1% опитаних, у липні ж - 27,5%.

Що стосується дострокових виборів президента України, то динаміка схожа. У грудні 2019 року "безумовно так" достроковому проведенню виборів президента говорили 6,8% опитаних, у липні 2020 року - 13% респондентів.

Водночас за півроку знизилася кількість тих, хто говорив "безумовно ні" необхідності дострокових виборів глави держави - 47,7% (грудень 2019 року) і 32% (липень 2020 року).

"Скоріше так" необхідності дострокових виборів президента в грудні минулого року говорили 10% респондентів, і в липні - 17,3%.

Під час опитування "Думка і погляди населення України, липень 2020 року" було опитано 3035 респондентів похибка вибірки 1,1-1,9.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Абсолютна більшість українців виступає проти продажу землі та за референдум - соціологи

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА