Інтерфакс-Україна
12:35 03.09.2020

67% українців повністю підтримують програму президента "Велике будівництво" - опитування КМІС

2 хв читати

Київ. 3 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 67% українців повністю підтримують (9-10 балів за 10-бальною шкалою) програму президента "Велике будівництво".

Згідно з даними презентованого в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна" опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 6-19 серпня, повністю не підтримують цю програму тільки 2,8% українців (0-1 бал).

Більш підтримуваною ініціативою президента України Володимира Зеленського і нинішньої влади є тільки програма припинення війни на сході України, яку повністю підтримують 80,6%. 38,4% опитаних підтримують програму кредитів для бізнесу "5-7-9".

26,5% респондентів повністю підтримують ініціативу "Держава в смартфоні", при цьому 24,5% не підтримують її.

23,4% українців повністю підтримують зниження облікової ставки Національного банку України. 21,5% опитаних - за укрупнення районів, але при цьому 37,1% проти цього.

Найменшою підтримкою серед українців користуються ухвалення нового трудового законодавства (16,6% повністю підтримують, 15% повністю не підтримують); впровадження вільного ринку землі (14% повністю підтримують, 52% повністю не підтримують); і легалізація грального бізнесу (12% повністю підтримують, 66,9% повністю не підтримують).

77,6% українців підтримують, що держава вкладає кошти в розвиток інфраструктури (будівництво та ремонт доріг, мостів, дитсадків, шкіл, лікарень, спортивних майданчиків і стадіонів), 12,2%: - скоріше підтримують, тільки 3,8% не підтримують і 1,6% - скоріше не підтримують.

49,2% опитаних вважають найбільш пріоритетним будівництво і реконструкцію доріг у своєму населеним пункті, 35% - лікарень (зі стаціонаром), 26,3% - шкіл, 21,6% - дитячих садків, 13,3% - амбулаторій (поліклінік), 11,7% - стадіонів і спортмайданчиків.

85,2% вважають, що навіть в умовах пандемії коронавірусу будівництво об'єктів транспортної та соціальної інфраструктури має тривати. 6,1% вважають, що потрібно припиняти ці роботи для запобігання поширенню вірусу, 3% - що потрібно припиняти з міркувань економії та спрямування коштів на інші, більш важливі сфери.

Загалом 28,8% респондентів відповіли, що знають (щось чули) про Національну програму "Велике будівництво", 70,3% - не знають про неї.

На думку 72,4% опитаних, програма "Велике будівництво" передусім передбачає будівництво доріг, 49,2% назвали будівництво шкіл, 47,1% - будівництво лікарень і поліклінік, 45,5% - будівництво дитячих садків, 36,8% - будівництво спортивних майданчиків і стадіонів.

Під час дослідження КМІС було опитано 2 049 респондентів у всіх регіонах України, крім АР Крим і неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей. Опитування проводилося методом особистих інтерв'ю з використанням планшетів (CAPI). Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%; 2,8% для показників, близьких до 25 або 75%, 2% для показників, близьких до 12 або 88%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА