16:02 04.03.2021

Понад 20% українців підтримали б партію "Слуга народу" на парламентських виборах - соцопитування

2 хв читати

(додано текст 3-8 абз.)

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 21,9% населення України проголосували б за президентську партію "Слуга народу" на парламентських виборах, якби вони відбулися протягом найближчого тижня, свідчать дані соціологічного опитування респондентів, проведеного центром "Соціальний моніторинг" з 19 до 28 лютого, презентовані в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Водночас серед тих, хто визначився і піде на вибори, 21,3% віддали б свій голос за партію "Опозиційна платформа - За життя", 15% - за партію "Європейська солідарність", 11,3% - за "Батьківщину", 4,9% - за партію "Сила і честь".

Отже, представництво у Верховній Раді розподілилося б у наступний спосіб: 143 голоси у партії "Слуга народу", 132 голоси у партії "Опозиційна платформа - За життя", 100 голосів у партії "Європейська солідарність" і 75 голосів у партії "Батьківщина".

На думку 27,6% респондентів, жодна із партій Верховної Ради не здатна представити продуманих і реалістичних рішень для припинення воєнного конфлікту на Донбасі, 18,9% опитаних вважають такою партією "Опозиційну платформу - За життя", 15,3% - "Слугу народу", 11,8% - "Європейську солідарність", 8,5% - "Батьківщину". Водночас 19% вагалися з відповіддю.

У свою чергу 28,3% українців вважають, що жодна з партій Верховної Ради не здатна запропонувати раціональних рішень для економічного зростання і підвищення рівня життя в країні, 16,7% опитаних вважають такою партією "Опозиційну платформу - За життя", 12,1% - "Слугу народу", 11,8% - "Батьківщину", 10,5% - "Європейську солідарність". Водночас 20,2% вагалися з відповіддю.

20,2% респондентів вважають, що лише "Опозиційна платформа - За життя" може відстояти інтереси людей у питаннях ухвалення закону про землю, 14% - "Батьківщину", 10,5% - "Слугу народу", 9,6% - "Європейську солідарність". При цьому 24,9% не бачать у парламенті партій, здатних відстояти інтереси людей із цього приводу, 22,6% вагалися з відповіддю.

Крім того, за даними соціологічного дослідження, за дострокове проведення парламентських виборів у країні виступають 47,3% українців, переважно зі східних і південних регіонів України, а також Донбасу, водночас 42,3% опитаних не бачать необхідності в їх проведенні, переважно з центральних і західних регіонів країни, 40,3% респондентів не визначилися з відповіддю.

Соціологічне опитування проводив центр "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання серед 3 017 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму. Статистична похибка становить від 1,1% до 1,9%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український фармринок у 2020 році зріс на 13% - експерти

У Києві презентували Центр координації соцдопомоги Вітольда Фокіна

Понад половина українців готові вакцинуватися, якщо повірять ефективності вакцини

В Україні запускають експертну платформу для допомоги містам у реалізації великих інфраструктурних проектів

Глава "Глуско Україна" очікує тривалого простою роботи АЗС Glusco

Рішення про санкції не повинні використовуватися для переслідування політичних і громадських діячів - заява колишніх політв'язнів

Друкувати книжку на принтері невигідно, тому нелогічно стягувати авторський збір з імпортера принтера - спілка українських підприємців

Техніка подорожчає на  4% внаслідок підвищення тарифів на авторські збори

Фахівців АРМА слід включати до кримінальниих проваджень для ефективної роботи – т.в.о. голови агентства

Перевірка обставин голосування щодо "Харківських угод" насамперед ударить по Порошенку та Литвину - політологи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА