15:55 19.05.2021

Понад 30% українців вважають Медведчука олігархом, який завдає найбільшої шкоди Україні, - дослідження

2 хв читати

Київ. 19 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Майже третина українців (30,6%) українців вважають, що найбільшої з усіх українських олігархів шкоди країні завдає народний депутат Віктор Медведчук, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного аналітичним центром "Український інститут майбутнього".

Згідно з результатами дослідження, презентованого в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, ім'я Медведчука було зазначено частіше всіх (66% респондентів) у відповіді на запитання "Хто з перелічених олігархів завдає, на Вашу думку, шкоди Україні?" (респонденти могли дати кілька відповідей зі списку).

Бізнесмена Ігоря Коломойського згадували у 60% відповідей, бізнесмена Дмитра Фірташа, як і п'ятого президента, лідера "Євросолідарності" Петра Порошенка - у 50% відповідей. Ім'я Ріната Ахметова було зазначено у 49% відповідей, Сергія Льовочкіна - у 44%, Віктора Пінчука – у 33%, Вадима Новинського - у 30%. Григорій і Ігор Суркіси були названі у 28% відповідей, Олександр і Галина Гереги - у 18%, Костянтин Жеваго – у 17%, Юрій Косюк, як і Олег Бахматюк – у 13% відповідей.

На запитання "Хто з перелічених олігархів завдає найбільшої шкоди країні?" майже кожен третій назвав Медведчука, 25,6% респондентів назвали Петра Порошенка, 18,7% упевнені, що це Коломойський, 13,4% вважають, що це бізнесмен Ахметов, 5,2% називають таким бізнесмена Дмитра Фірташа.

Соціологічне опитування було проведено 15-17 травня за структурованою анкетою. Обсяг вибірки становив 1200 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму. Статистична похибка з імовірністю 0,95% не перевищує 3,5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рішення суду про відсторонення керівництва АРМА буде оскаржено - адвокат

Асоціації переробників м'ясомолочних продуктів звернулися до уряду з проханням розробити програму підтримки галузі

Українці вважають себе волелюбними, гостинними, патріотичними і хитрими у життєвих питаннях - дослідження

У масовій свідомості українці не вважають себе єдиним народом із росіянами - дослідження Українського інституту майбутнього

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

Ніхто з нардепів, які заявили про вихід із "Голосу", не подавав заяву про вихід із фракції - Железняк

Підозри на адресу Медведчука ґрунтуються на доказах, зібраних неуповноваженим органом - адвокати

Позбавлення архітекторів авторських прав загрожує безпеці під час будівництва - Спілка архітекторів

Сторона захисту вважає необґрунтованою підозру стосовно "голосіївського стрілка" - адвокат

Адвокат заявила про психологічний тиск на "голосіївського стрілка" в СІЗО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА