Інтерфакс-Україна
14:51 12.08.2021

29% українців ніколи не були у Харкові, але кожен третій хотів би в ньому жити - соцопитування

2 хв читати

Київ. 12 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 29% жителів України жодного разу не бували у Харкові, водночас 7% бувають у цьому місті часто, 18% від випадку до випадку і 46% рідко, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологами Харківського національного університету ім. Каразіна спільно з компанією New Image Marketing Group 19-27 травня і представленого в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Окрім цього, часто в Харкові бувають 19% киян і лише 15% жителів столиці ніколи не були в цьому місті. Ніколи не були в Харкові 25% жителів сходу України і тільки 7% бувають там часто. Найчастіше у Харкові бувають, щоб побачитися з друзями (42%), з туристичною метою (38%) або з питань роботи (33%).

65% харків'ян і 33% жителів інших регіонів зазначають, що їм дуже подобається місто, скоріше подобається воно 18% і 32% респондентів відповідних груп.

33% жителів усієї України заявили, що хотіли б жити у Харкові, 40% не хотіли б, решта вагалися з відповіддю. Серед киян хотіли б жити в Харкові 28% опитаних, не хотіли б 36%, серед жителів східних областей країни - 41% і 33% відповідно.

11% харків'ян зазначили, що не відчувають себе у безпеці в їхньому районі міста, безпечним назвали свій район 65% опитаних жителів Харкова (зокрема 14% - повністю безпечним). Водночас 30% харків'ян повідомили, що в їхньому районі є небезпечні місця, відвідування яких вони уникають і не рекомендують там з'являтися іншим, а 56% - що таких районів немає.

79% українців вважають Харків туристично привабливим містом, 10% - туристично непривабливим, решта вагалися з відповіддю. Серед харків'ян такої думки дотримуються 81% і 13% відповідно, серед киян - 80% і 13%, серед жителів східних областей - 85% і 6%.

83% хотіли б відвідати Харків як турист, 11% не хотіли б. Серед киян таких 81% і 10% відповідно, серед жителів східних областей - 93% і 4%, серед жителів західних - 79% і 12%.

Опитування проводили в онлайн-режимі на підставі платформи Lemur, обсяг вибіркової сукупності становить 201 житель міста Харкова і 465 жителів інших областей України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швейцарія не припиняє гуманітарну допомогу Україні попри глобальну тенденцію до зменшення гуманітарної допомоги у світі

Альянс країнських Організацій Громадянського Суспільства та Платформа гуманітарних неурядових українських організацій залучили близько EUR5,4 млрд для гумдопомоги в Україні

Гуманітарні організації привертають увагу до захисту гумпрацівників через Duty of Care

Відновлення на Київщині потребують 9 тис. об’єктів - директор департаменту регіонального розвитку КОДА

Все більше американців вважають, що США роблять недостатньо для допомоги Україні – аналітики

Адвокатське об’єднання «Barristers» підписало меморандум про співпрацю з кавказькими організаціями

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА