13:41 23.09.2021

Понад чверть українців за автономію ОРДЛО, така сама кількість - за їхню ізоляцію - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

2 хв читати
Понад чверть українців за автономію ОРДЛО, така сама кількість - за їхню ізоляцію - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

Понад чверть (27,9%) українців підтримують надання не підконтрольним уряду окремим районам Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) автономного статусу в складі України як варіант вирішення їхньої проблеми, свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного 11-19 вересня Центром "Соціальний моніторинг".

При цьому 28,5% підтримують офіційне визнання того, що ці території найближчими роками не можуть бути повернуті до складу України, й ізоляцію ОРДЛО. 18,4% підтримують продовження бойових дій, спрямованих на відновлення повного контролю України над цими територіями військовим шляхом, а 25,2% не змогли дати відповідь.

40,3% опитаних заявили, що підтримали б рішення про надання автономії у складі України на відповідному референдумі, якби його було проведено, 42% не підтримали б, 17,7% вагалися з відповіддю.

У регіональному розрізі таке рішення підтримала більшість жителів сходу (52,5%), півдня України (60,4%) і Донбасу (57,8%), відносна меншість жителів центру (35,3% проти 44,7%) і абсолютна меншість жителів заходу (20,9).

При цьому дві третини респондентів заявили, що отримують суспільно-політичну інформацію про події в Україні з телебачення, з них 11,8% заявили, що з російських телевізійних каналів (5,4% - на заході, 8,2% - у центрі країни, 20,9% - на сході, 29,2% - на Донбасі, 16,8% - на півдні України).

Під час дослідження було опитано 3010 респондентів віком від 18 років методом індивідуальних інтерв'ю за місцем проживання респондентів у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Стандартне відхилення 1,1-1,9.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" за 9 міс.-2021 збільшив виробництво на 27,4%

Україна залишиться без продовольчої пшениці в разі її експорту без погодження - директор борошномельної компанії

Послугу з вакцинації від грипу можна отримати в приватних клініках України

Укрексімбанк не виявив фактів фінансування тероризму під час видачі кредиту на купівлю ТРЦ Sky Mall

Укрексімбанк не виплачуватиме голові правління зарплату під час його відсторонення

Питання офшорів навряд чи підірве вплив президента, це лише крапля - політолог

Відкликання Разумкова з посади спікера ВР означатиме посилення президентської влади з усіма наслідками - політологи

Нестача голосів за відставку Разумкова стане ударом по позиції президента та монолітності фракції "Слуга народу" - політолог

Громадські діячі вважають неефективними розслідування незаконного позбавлення волі українців під час збройного конфлікту на сході України

Викладачі українських вишів активно вакцинуються від COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА