11:37 30.09.2021

Громадські діячі вважають неефективними розслідування незаконного позбавлення волі українців під час збройного конфлікту на сході України

1 хв читати

Київ. 30 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У громадській організації "Східноукраїнський центр громадських ініціатив" вважають, що розслідування злочинів, пов'язаних із незаконним позбавленням волі українців під час збройного конфлікту на сході України, здійснюються неефективно.

"Одна з проблем, яка постає перед людьми, які звільняються з полону, - це проблема розслідувань. Було б логічно очікувати, що особи, винні у злочинах, будуть притягнуті до відповідальності, але, як ми бачимо, на сьомий рік конфлікту це не відбувається", - сказав шолова ГО "Східноукраїнський центр громадських ініціатив" Володимир Щербаченко на прес-конференції у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в четвер.

В організації зазначають, що досудові розслідування кримінальних злочинів, пов'язаних із незаконним позбавленням волі цивільних осіб під час збройного конфлікту на сході України, здійснюються переважно неефективно та безсистемно, а нагляд за дотриманням законів під час таких досудових розслідувань здійснюється неефективно.

Крім того, згідно з дослідженням "Східноукраїнського центру громадських ініціатив", в процесі судових розглядів кримінальних справ, пов'язаних із незаконним позбавленням волі цивільних осіб, є негативні тенденції, які ставлять під сумнів законність і обґрунтованість винесених постанов та вироків.

Об'єктом дослідження організації були кримінальні провадження, які були здійснені на окупованій території та в зоні проведення АТО/ООС у період з 14 квітня 2014 року до 30 червня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Екс-співробітники ЕКА колективно звернулись до прем’єра та просять відреагувати на проблеми в агентстві

Інвестиції в агродослідження збільшують додану вартість у середньому у 32 рази – професор KSE

Україна розраховує на проведення найближчими роками дитячої шахової олімпіади - президент Федерації шахів

У Раді почесних громадян міста Києва стурбовані можливим ухваленням законопроекту про столицю в чинній редакції

73% опитаних назвали фіскалізацію найдієвішим інструментом для боротьби з нелегальним імпортом техніки - дослідження Gfk

70% опитаних компаній, які надають сервісне обслуговування техніки по гарантії, відмовляють власникам сірої електроніки - дослідження

Обсяг продажу в Україні "сірої" техніки та електроніки за рік пандемії знизився на 12%, до 18 млрд грн – дослідження

Постковідний синдром можуть мати 5-7% людей, які перенесли COVID

Людям, які перехворіли на COVID-19, не можна "надувати кульки" - експерти

Ситуація у книговиданні критична, потребує від держави системних заходів - представники галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА