13:00 15.01.2020

"Донбасенерго" заявляє про реалізацію проєктів автоматизації систем управління компанією

1 хв читати

Використання впровадженого в ПАТ "Донбасенерго" модуля автоматизації систем бюджетування ("1С: Корпоративний менеджмент") у комплексі з уже існуючими системами дасть змогу ефективно управляти даними для прийняття управлінських рішень і розподілу ресурсів у процесі досягнення цілей.

Реалізація цього проєкту також сприяє підвищенню швидкості й коректності формування середньострокових і поточних планів, значно спрощує проведення план-фактного аналізу діяльності, дає можливість багатосценарного планування, знижує ризик помилок через людський фактор.

Крім того, на сьогодні в "Донбасенерго" також триває робота з удосконалення системи управління технічним обслуговуванням і ремонтами (ТОіР). Її мета – оптимізувати техніко-економічні параметри роботи устаткування й забезпечити ефективне фінансування експлуатаційних і ремонтних процесів.

Довідково: станом на 01.01.2020 р. 60,86% акцій ПАТ "Донбасенерго" належать Приватному акціонерному товариству "ЕНЕРГОІНВЕСТ ХОЛДИНГ", 25% + 1 акція – державі в особі Фонду державного майна України, 14,14% – іншим міноритарним акціонерам.

ПАТ "Донбасенерго" об’єднує дві електростанції: Слов’янську та Старобешівську ТЕС (остання з 2014 р. розташована на не підконтрольній Україні території). З березня 2017 р. показники виробничої діяльності активів, розміщених на тимчасово окупованій території в Донецькій області, не включаються у звітність "Донбасенерго" через призупинення управління.

Установлена потужність Слов’янської ТЕС становить 880 МВт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА