11:36 28.02.2020

В Харкові відкрито другий в Україні Центр навчання та розвитку  під брендом Регіональна Газова Компанія

2 хв читати
В Харкові відкрито другий в Україні Центр навчання та розвитку  під брендом Регіональна Газова Компанія

27.02.2020р. на базі АТ "Харківміськгаз" відкрито інноваційний Центр навчання та розвитку РГК. У ЦНР навчатимуться газовики з усієї України та студенти, використовуючи найсучаснішу техніку та обладнання.
Центр навчання та розвитку "Харківміськгаз" під брендом РГК став  другим в Україні, перший відкрився в Івано-Франківську у 2019 році. Тут поєднано сучасні навчальні технології, обладнання та продуманий дизайн. Щомісяця навчання в ЦНР проходитимуть близько  200  людей.

"Основу будь-якої організації становить кадровий потенціал. Від кваліфікації персоналу, його ефективного використання    залежить результат діяльності організації. Наша мета - створити сучасний інноваційний простір для навчання, якомога більшої кількості робочого і інженерно-технічного персоналу в новому форматі навчання. Така особлива увага до кадрового потенціалу компанії безумовно відіб'ється на його кваліфікації, а значить поліпшить якість обслуговування клієнтів, підвищить вагомість професії газовика і збільшить приплив нових фахівців",- зазначає  Олена Гетманова, начальник управління з персоналу АТ "Харківміськгаз.

Сучасний підхід до навчального простору дозволяє проводити водночас теоретичні та практичні навчання. Центр розділений на дві окремі зони. Зона теорії розрахована на розміщення     28    слухачів. Великий сенсорний монітор, зручні крісла, облаштована зона відпочинку, просторе приміщення та продуманий дизайн сприяють  засвоєнню знань.

В практичному залі представлено біля 200    одиниць сучасного газового обладнання та інструментів. Усі вони є діючі, що особливо актуально. Устаткування центру навчання постійно оновлюватиметься, що дозволить фахівцям газової сфери іти в ногу з часом.
Перше навчання  відбудеться вже  цієї  п’ятниці.  Менеджери середньої ланки "Харківміськгаз" навчатимуться поліпшувати сервісну культуру у компанії , що допоможе підвищити якість послуг.

ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних,  внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів. ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодіньта понад 3,5 тис. промислове підприємство, організацій, установ. 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА