17:19 28.05.2020

За перші п’ять місяців аварійно-диспетчерська служба  АТ «Харківміськгаз» прийняла більше 5 тис.заявок

2 хв читати
За перші п’ять місяців аварійно-диспетчерська служба  АТ «Харківміськгаз» прийняла більше 5 тис.заявок

З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз»  прийняла  5,2 тис.  заявок,  з них   3,7 тис.  - про витоки газу. Причинами звернень є  здебільшого витоки на внутрішньобудинкових газопроводах: в під’їздах, кухнях квартир та приватних будинків, а також витоки та несправності побутових газових приладів і лічильників газу. Нерідко трапляються виклики на витоки газу з надземної частини газопроводів-вводів багатоповерхівок та іноді від мешканців приватного сектору.

Майже 70 %  заявок пов’язані з аварійними ситуаціями на внутрішньо-будинкових мережах, що можуть призвести до трагічних наслідків. Причиною трагедій найчастіше стає халатність господарів. Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньобудинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення та вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.

Згідно вимог чинного законодавства  власник, балансоутримувач або орендар забезпечує утримання систем газопостачання, а також відповідає за технічний стан газопроводів, приладів і вентканалів.

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. У газовій компанії функціонують одночасно 12 бригад, протягом доби.

При виявленні запаху газу, раптового зникнення газу у будинку, при виявленні втручання сторонніх осіб в роботу газових мереж, при аварійних  ситуаціях   негайно повідомте аварійну службу газорозподільного підприємства по телефону «104».

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тариф "Чернівцігазу" покриває витрати в 72 грн на 1 кілометр газопроводів

Всього 148 гривень передбачено тарифом "Миколаївгазу" на безпеку 1 км газопроводу

Відсутність системи реєстрації кормових добавок може лишити мільйони домашніх тварин в Україні без їжі, — бізнес-спільнота

Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші й роботу в міжнародній компанії — із перших рук

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

У вересні Кіровоградщина на фестивалі "Вересневі самоцвіти" прийматиме топові театри України

Онлайн-сервіси  в тренді у 55% клієнтів компанії АТ "Харківгаз"

Запоріжці заборгували за газ 949 млн грн

СловТЕС зупинено. Позиція Донецької ОДА: поновлення розподілення газу на станцію має бути здійснено негайно

"Київгаз" виявив порушення у 10% повірених лічильників газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА