12:26 01.06.2020

85 % непобутових споживачів газу Вінниччини віддали перевагу в обслуговуванні власних мереж Вінницягазу

2 хв читати
85 % непобутових споживачів газу Вінниччини віддали перевагу в обслуговуванні власних мереж Вінницягазу

85% споживачів газу Вінницької області з числа юридичних осіб уклали з АТ "Вінницягаз" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових  мереж. З 2019 року послуга надається на ринкових умовах, забезпечує належний стан мереж та безпеку в користуванні газом для споживачів.

"Вінницягаз" на договірних умовах обслуговує внутрішні мережі 3,7 тис. або понад 85 % комунально-побутових споживачів газу Вінниччини, 341 або 69% промислових підприємств з потужністю споживання понад 16 м куб/год. 

Решта підприємств, установ та організацій регіону, що споживають газ, здійснюють технічне обслуговування своїх мереж за допомогою власних газових служб або із залученням сторонніх спеціалізованих організацій.

Дбають про стан внутрішніх мереж і власники житлових будинків. На кінець травня договори на техобслуговування газопроводів та газоспоживаючого обладнання з АТ "Вінницягаз" уклали понад 570 ОСББ та Управляючих компаній, а  також 9,2 тис. приватних домоволодінь.

"Технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж забезпечує належний стан газопроводів і газового обладнання, безперервність та безпеку в користуванні газом для споживачів", - пояснює технічний директор АТ "Вінницягаз" Володимир Білаш.

Нагадаємо, за стан газового обладнання, мереж будинків, квартир та нежитлових приміщень відповідають їх власники або балансоутримувачі. З січня 2019 року вони самостійно можуть обрати собі підрядника, який буде здійснювати обслуговування газових приладів та системи газопостачання будинку. Відсутність регулярного технічного обслуговування призводить до погіршення стану мереж, втрати надійності та безпечності. Є підставою для припинення розподілу  природного газу на об’єкт відповідно до Правил безпеки систем газопостачання.

Оператор ГРМ залишається відповідальним за аварійне обслуговування газопроводів, цілодобово щоденно приймає аварійні виклики від споживачів природного газу, безкоштовно локалізує та ліквідовує аварійні ситуації. Крім того, "Вінницягаз" і надалі безкоштовно обслуговує лічильники газу, встановлені за кошти компанії.  

 Довідка. Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

На безпеку 1 км газопроводів в тарифі АТ "Запоріжгаз" передбачено менше 50 грн.

Як на Рівненщині змінилася плата за доставку газу?

Ощадбанк уп’яте підтвердив звання провідного банку України

Круглий стіл "Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості"

"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

Зірка телесеріалу "Школа" та музикант стали головними акторами першого українського TikTok-серіалу від Київстар

Соціально-екологічна програма Моршинської "Разом за природу" закликає сортувати пластик разом із "Зеленою Торбою"!

Чи є в державному бюджеті зайвих 300 млн гривень?!

МФО після карантину: перспективи галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА