14:50 10.07.2020

"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

2 хв читати
"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

На сьогодні ТОВ "Закарпатгаз Збут" постачає природний газ для 275 740  побутових споживачів і 532-х релігійних організацій

1 липня Кабінет Міністрів України продовжив дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на постачальників природного газу до серпня 2020 року. Це означає, що "Закарпатгаз Збут" до 1 серпня продовжує постачати газ населенню та релігійним організаціям області за регульованими цінами, на умовах, визначених Урядом та НАК "Нафтогаз України". При цьому ціну газу на липень "Нафтогаз" повідомить після 20 липня.

З 1 липня 2020 р. в Україні очікували старту вільного ринку газу. Однак, Уряд продовжив повноваження постачальників зі спеціальними обов’язками до 1 серпня.  Це дозволить не допустити зривів у постачанні природного газу, адже наразі все ще залишається невирішеним питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення. Уряд досі не встановив чітких механізмів, за допомогою яких постачальники природного газу для населення зможуть мати рівний доступ на ринкових умовах до ресурсу АТ "Укргазвидобування".

"Згідно зі згаданою постановою Уряду ціна на природний газ формується з 1 по 22 число місяця постачання газу. Тобто, ціна газу для побутових споживачів у липні сформується до 22 липня", - говорить директорка ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець.

ТОВ "Закарпатгаз Збут" постачає природний газ  для 275 740 побутових споживачів і 532-х релігійних організацій. Крім того, клієнтами "Закарпатгаз Збуту" є понад 3500 суб’єктів господарювання. За 5 років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійного постачальника природного газу в регіоні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА