18:15 24.02.2021

Чорноморський банк торгівлі та розвитку випускає перші ESG-облігації

1 хв читати
Чорноморський банк торгівлі та розвитку випускає перші ESG-облігації

24 лютого 2021 р. - Чорноморський банк торгівлі та розвитку випустив перші ESG-облігації, залучивши 85 млн доларів США через приватне розміщення з азіатським інвестором.

Десятирічні облігації, випущені в рамках середньострокової програми банку щодо випуску облігацій, підтримуватимуть пріоритетне фінансування банком операцій із чіткими екологічними та кліматичними перевагами, такими як менше утворення вуглецю, відновлювані джерела енергії та енергоефективність.

"Ми раді, що випустили наші перші ESG-облігації. Це важлива подія у розвитку залучення капіталу для підтримки пріоритетів наших держав-членів в області навколишнього середовища і клімату. Це розміщення відповідає вимогам інвесторів і відкриває нові джерела фінансування зелених проектів", - сказав Дмитро Панкін, президент Чорноморського банку торгівлі та розвитку. 

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) - міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною. Головний офіс ЧБТР розташовується в м. Салоніках, Греція. ЧБТР підтримує економічний розвиток і регіональну співпрацю шляхом надання кредитів, кредитних ліній, акціонерного капіталу і гарантій для проектів і торговельного фінансування в державному і приватному секторах країн-учасниць.

Статутний капітал банку - EUR3,45 млрд.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА