15:30 16.04.2021

"Житомиргаз" виконав 630 заявок з реконструкції системи газопостачання

2 хв читати
"Житомиргаз" виконав 630 заявок з реконструкції системи газопостачання

Від початку 2021 року 630 клієнтів обрали послугу реконструкції системи газопостачання від АТ "Житомиргаз". Левова частка звернень стосується перенесення лічильників та заміни побутових газових приладів у помешканні.

 

Реконструкція системи газопостачання – це комплекс робіт, який виконує газорозподільна компанія, якщо споживачу потрібно змінити місце розташування газового лічильника, котла, колонки, замінити обладнання на більш потужне, або ж встановити додаткові газові прилади чи змінити розташування газових мереж.

 

Заміна газового обладнання – відповідальна задача, отож здійснювати заміну можуть виключно фахівці, які мають ліцензію на небезпечні роботи. Самовільне ж втручання у систему газопостачання заборонене законом. Для того, щоб провести реконструкцію, необхідно звернутися до 104.ua Клієнтського простору із відповідною заявою.

 

Реконструкція передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов, виготовлення проектного рішення, припинення газопостачання (оскільки відбувається втручання у газову мережу, яка функціонує). Далі відбуваються будівельно-монтажні роботи (демонтаж/монтаж мережі), перевірка на міцність, герметичність новозбудованого газопроводу, прийом в експлуатацію і пуск газу на газові прилади.

 

Відповідно до законодавства, підрядні організації, які мають ліцензію, можуть виконувати лише проектування та будівельно-монтажні роботи з усього спектру робіт, передбачених реконструкцією. В свою чергу АТ "Житомиргаз" надає комплексну послугу з реконструкції, що дозволяє значно заощадити час і кошти клієнту. Адже не потрібно самостійно контролювати усі процеси реконструкції, подавати додатково заяви, після роздільного виконання етапів робіт.

 

"Вартість послуг з реконструкції визначається індивідуально і залежить виключно від обсягів робіт. Бувають різні види реконструкції за складністю. Наприклад, заміна котла на аналогічний, коли можна виконати роботи за ескізом або ж, перенесення газопроводу, що потребує розробки складної технічної документації. До того ж є відмінність між процедурами реконструкції для фізичних та юридичних осіб" - зазначає  персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору Тетяна Войтенко.

 

Клієнту потрібно лише один раз звернутися до 104.ua Клієнтського простору із заявою на реконструкцію, надати пакет документів і чекати, доки фахівці здійснять роботи. Персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору контролює надання комплексу послуг із реконструкції і в телефонному режимі завжди може надати інформацію про стан виконання робіт.

 

Якщо під час реконструкції потрібно замінити газові прилади, персональний менеджер 104.ua Клієнтського простору допоможе підібрати енергоефективне обладнання необхідної потужності.

 

  

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Parimatch Foundation провів в Черкасах інклюзивне тренування для дітей

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

У столиці відбудеться відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open Cup

Онлайн-конференція "Бізнес-ризики 2021. Кримінально-правові ризики"

Незабаром в  Україні змінять правила розміщення реклами в містах і вздовж трас

В умовах недосконалого газового ринку вже в липні очікується масове банкрутство підприємств теплоенергетики – міжгалузева асоціація "Укртеплокомуненерго"

Батьки - рушійна сила: долають бар'єри заради порятунку своїх дітей від смертельної хвороби

Віталій Бойко, CEO та засновник UrbanExperts, розкриє "3 кроки до виживання в міських джунглях в 2021" або як побудувати 100% успішний проєкт з нерухомості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА