16:18 12.05.2021

Контролери "Житомиргазу" провели контрольну перевірку показань лічильників на 48%

1 хв читати
Контролери "Житомиргазу" провели контрольну перевірку показань лічильників на 48%

АТ "Житомиргаз" проводить контрольну перевірку вузлів обліку газу. Така перевірка проходить щорічно. Процес контрольної звірки займає декілька хвилин. Співробітники компанії здійснюють його самостійно, використовуючи фотофіксацію, головне – надати доступ до вузла обліку газу.

Згідно Кодексу ГРМ, яким керується АТ "Житомиргаз", раз на півроку контролер має зафіксувати показання лічильника та внести дану інформацію до білінгової системи. Збір даних виконується безпосереднім візитом до помешкання та фотофіксацією даних на лічильнику.

"Контрольна звірка проводиться щорічно, незалежно від пори року. Це робиться для того, аби наші споживачі сплачували за реально спожиті кубометри газу та не виникало розбіжностей у розрахунках," - розповідає директор комерційний АТ "Житомиргаз" Людмила Усик.

Перед тим, як приступити до роботи, усі контролери проходять температурний скринінг та огляд медичного працівника. Контролери мають захисні маски, антисептики та рукавички.

"В таких умовах ми працюємо другий рік поспіль. Наші працівники дуже відповідально ставляться до виконання свої роботи з дотриманням усіх епідеміологічних вимог, адже мова йде про безпеку та здоров’я кожного"  - говорить начальник відділу інспектування Віта Кузьмич

Сьогодні у компанії "Житомиргаз" працює 109 контролерів, а кількість споживачів природного газу в області – близько 365 тисяч.


 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"НАШ" телеканал знову зайняв перше місце серед всіх інформаційних телеканалів

Глобальний форум з інклюзії 2021 в деталях

Міжнародний Європейський Університет, запрошує до участі в конференції, присвяченій 25-річчю ухвалення Конституції

Михайло Поплавський виконав блюз від Ірини Білик

"Донбасенерго" закликає Кабінет Міністрів розробити «дорожню карту» виконання проєкту "Другого національно внеску"

​​​​​​​Верховенство права є надважливим для прискорення економічного зростання, покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій – заява Палати щодо закону №3711-д

Розвиток інфраструктури житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» як один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Інтергал-Буд»

Як підібрати плаття, яке підкреслить фігуру від Lipinskaya Brand

З початку 2021 року "Волиньгаз" зафіксував 58 випадків незаконного використання газу

Windrose відзначає першу річницю запуску програми внутрішніх авіаперевезень Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА