15:23 27.05.2021

Фахівці "Дніпрогазу" виявили 170 крадіжок природного газу

2 хв читати
Фахівці "Дніпрогазу" виявили 170 крадіжок природного газу

З початку року фахівці АТ "Дніпрогаз" виявили 169 випадків несанкціонованого відбору природного газу споживачами  Дніпра та Дніпровського району. Загальна сума збитків становить 2,5 млн грн.

За чотири місяці поточного року у результаті проведених перевірок АТ "Дніпрогаз", виявлено 169 фактів порушення правил обліку природного газу та цілісності системи газопостачання. Серед зафіксованих порушень - 15 незаконних врізок, 70 випадків пошкодження лічильників, 45 фактів самовільного відновлення газопостачання тощо. Сума завданих Оператору ГРМ збитків сягнула 2,5 млн грн.

"Згідно з вимогами Кодексу ГРМ, за нелегальне використання газу недобросовісні споживачі мають відшкодувати завдані газорозподільній компанії збитки. Залежно від виявленого виду порушень, їх розмір може коливатися від 3,5 тис грн до 500 тис грн, - зазначає комерційний директор "Дніпрогазу" Ігор Маньковський. – Таким чином, крадіжки блакитного палива можуть обійтися зловмисникам у десятки разів дорожче, ніж його легальне споживання".

Фахівці компанії виявляють сторонні втручання у роботу газорозподільних мереж за допомогою сучасного спеціального обладнання. Після встановлення порушень, більшість недобросовісних споживачів визнає свою провину та сплачує передбачені законом штрафні санкції. Якщо клієнт не визнає своєї провини та відмовляється компенсувати заподіяні збитки, питання про їх стягнення вирішується у судовому порядку. При цьому, за рішенням суду на користь газорозподільного підприємства, споживачу-порушнику доведеться оплатити судові витрати.

Протизаконними діями споживачі наражають на небезпеку себе та оточуючих людей. У місцях несанкціонованих врізок у газопроводи з’являються витоки природного газу, які можуть призвести до аварійних ситуацій та фатальних наслідків.

Якщо ви стали свідком крадіжки газу – повідомте про це газорозподільну компанію за номером екстреної служби "104".

Довідка:

АТ "Дніпрогаз" - газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території м. Дніпра та Дніпровського району.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

Щорічно АТ "Дніпрогаз" доставляє для 400 тис своїх клієнтів близько 800 млн кубометрів газу. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, складає близько 5,5 тис км.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА