14:33 10.06.2021

Дата-центр "Парковий" став першим в Україні сертифікованим хостинг-провайдером для сервісів SAP HANA

3 хв читати

Дата-центр "Парковий" успішно пройшов сертифікацію SAP та підтвердив свою відповідність високим операційним стандартам німецької компанії, отримавши відразу два сертифікати - SAP Certified in SAP (Німеччина) HANA Operations та SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

"Парковий" готовий надавати послуги з управління, експлуатації та моніторингу SAP-інфраструктури клієнтів на стабільно високому рівні, кожен замовник гарантовано отримає сервіс й якість, визнані еталонними в світовому IT-співтоваристві.

"Парковий" — єдиний дата-центр в Україні, який отримав статус сертифікованого провайдера для розміщення сервісів SAP HANA. Відтепер замовники програмного забезпечення можуть користуватися рішеннями SAP HANA і SAP на базі хмарної платформи VMware vSphere, отримати безвідмовний доступ до сервісів й забезпечити безперервність процесів, що гарантується інфраструктурою ЦОД рівня TIER III. Технічну підтримку цілодобово здійснюють фахівці "Паркового", всі питання щодо функціонування софта вирішують сертифіковані SAP-фахівці партнера дата-центру — консалтингової компанії BrigRetail.

Як повідомив директор SAP Ukraine Максим Матяш, українські компанії все частіше переходять від використання капітальних інвестицій до моделі утилізації операційних витрат для організації й підтримки власного ІТ-ландшафту, розміщуючи системи SAP в зовнішніх ЦОДах. Такий підхід дозволяє використовувати рішення SAP, у тому числі, технологічну платформу SAP HANA у вигляді послуги і не тільки знижувати вартість володіння, а й забезпечувати якісну, стійку та економічно ефективну експлуатацію програмних рішень.

"Програма сертифікації SAP допомагає нашим клієнтам визначити кращих у своєму класі постачальників послуг і дозволяє використовувати ще один додатковий вимірюваний критерій при виборі найкращого партнера. Якісний вибір партнера, в свою чергу, забезпечує своєчасну міграцію на нові версії системи, в значній мірі автономний запуск, управління й підтримку всього ІТ-ландшафту компанії і технологій SAP, зокрема. Таким чином, крім вище перерахованих фінансових і технологічних переваг, при розміщенні в сертифікованих ЦОДах наші клієнти отримують можливість ще більше фокусуватися на основному бізнесі. Дата-центр, який підтвердив свою експертизу й відповідність вимогам SAP до технічного оснащення, в свою чергу, підвищує власний рейтинг надійного провайдера хостингових послуг на ринку. Це — "win-win" модель, яка приносить успіх всім учасникам нашої партнерської програми. Тому ми намагаємося розвивати співпрацю з дата-центрами і вітаємо нашого нового партнера "Парковий" в партнерській екосистемі SAP в Україні", — підкреслив директор SAP Ukraine.

Для отримання статусу Партнера SAP дата-центр "Парковий" пройшов комплексний багаторівневий аудит всіх інженерних систем, IT-інфраструктури, систем безпеки й контролю, окремим блоком проводилася перевірка роботи служби технічної підтримки та внутрішніх процесів взаємодії ЦОД - клієнт.

"Системи управління ресурсами SAP грають життєво важливу роль в ІТ-екосистемах багатьох великих компаній. Обробка величезних й постійно зростаючих обсягів даних вимагає сучасних і оперативних підходів. Тепер, отримавши сертифікати SAP, "Парковий" — перший та єдиний в Україні — готовий хостити бази даних SAP HANA й інші сервіси SAP, надаючи потужну інженерію, технологічну хмарну середу та підтримку профільними фахівцями. Ми зважилися на проходження досить складного аудиту SAP й інвестували в свою компетенцію, щоб ще раз довести клієнтам власну відповідність міжнародним вимогам якості, підтвердити експертизу та надійність інфраструктури дата-центру", — підкреслила Наталія Рєпіна, комерційний директор дата-центру "Парковий".

Наразі це перший етап в рамках співпраці "Паркового" та SAP, сторони обговорюють подальше розширення сервісів для клієнтів з використанням кращих світових практик.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ярослав Амосов продовжив контракт з Parimatch Україна і став бренд-амбасадор компанії

86 багатоповерхівок замовили ТО внутрішньобудинкових мереж у "Чернігівгазу"

Мінцифра впроваджує інтерактивні дашборди для Системи онлайн-моніторингу

Трудові мігранти пікетували МЗС з вимогою не допустити погіршення умов працевлаштування у Польщі

Вперше на Львівщині пройшов Турнір по гольфу серед жінок Open Ladies Golf Tour

Трудові мігранти пікетували МЗС з вимогою не допустити погіршення умов працевлаштування у Польщі

Виробники тепла для потреб населення наростили борги у розмірі 1,7 млн грн - АТ "Дніпрогаз"

Господарський суд Києва визнав законність купівлі VR Global Partners, LP боргів Укрзалізниці

ПрАТ «АвтоКрАЗ» знов підтвердив повноваження спецекспортера

Комісія усунула Данилюка від конкурсу, не визнавши наявність освіти одного з кращих університетів США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА