11:54 25.08.2021

Представники турецької компанії NTG Plastik провели тренінг для фахівців Харківміськгазу

1 хв читати
Представники турецької компанії NTG Plastik провели тренінг для фахівців Харківміськгазу

Харківський Освітній простір РГК спільно з представниками турецької компанії провели тренінг для спеціалістів Харківміськгазу, Харківгазу, Сумигазу, Чернігівгазу та Київоблгазу. Навчальний семінар був присвячений зварюванню труб з поліетилену за допомогою фітингів NTG Plastik.

Застосування поліетилену збільшує на чверть термін експлуатації газорозподільної системи, робить її корозійностійкою та забезпечує високий рівень надійності зварних з'єднань.

Близько 30 учасників тренінгу дізналися про технологію та умови виробництва фітингів NTG Plastik, розглянули правила терморезисторного зварювання.

Разом із представниками NTG Plastik на практиці відтворили технічний процес зварювання поліетилену. Лектори з Туреччини допомагали учасникам та слідкували за послідовністю виконання кожної операції з підготовки та зварювання з’єднань.

Пластикові труби – це надійність та безпека.

Нові знання та навички стануть у нагоді в реалізації проекту редизайну газових мереж.

 

 

 

 

 

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зенітники, яким Порошенко нещодавно привозив дрони, подарували йому впольований на кордоні Сумщини "Шахед"

Київський картонно-паперовий комбінат підтвердив відповідність міжнародним стандартам

Інвестиції у відбудову та інновації: VEON підтверджує довгострокову підтримку України в межах візиту до Києва

Кредитні пільги для військовослужбовців: що варто знати?

Україна — ЄС: як підготувати бізнес до роботи на європейському ринку за вимогами GDPR?

Віталій Кличко розповів про незламність Києва за три роки війни

Три роки, які сколихнули світ: боротьба України за свободу триває

Три роки тому ми могли втратити державу, але ми обрали спротив та гідність - Порошенко

Про відкриття офісу 4-го Центру рекрутингу Сил територіальної оборони Збройних Сил України

СКМ: За 3 роки повномасштабної війни Ахметов спрямував 11,3 млрд грн на допомогу ЗСУ та цивільних

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА