Інтерфакс-Україна
14:32 30.08.2021

Третій Президент України Віктор Ющенко завітав до Міжнародного Європейського Університету

2 хв читати
Третій Президент України Віктор Ющенко завітав до Міжнародного Європейського Університету

Напередодні святкування тридцятиріччя проголошення Незалежності України до Міжнародного Європейського Університету завітав Віктор Андрійович Ющенко. Студенти та викладачі мали унікальну можливість поспілкуватися з людиною-легендою, доторкнутися до історії та отримати відповіді на актуальні запитання. 

Співзасновник та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Алла Сергіївна Наволокіна представила поважного гостя колективу університету, познайомила його з президентом Міжнародного Європейського Університету - Франц Владимиром Фон Габсбургом-Лотрингеном, головою ради сприяння розвитку -Анатолієм Володимировичем Толстоуховим, членом ради сприятння  розвитку - Михайлом Михайловичем Полянчичем.

Алла Наволокіна зазначила, що для зустрічі з Віктором Андрійовичем зібралася аудиторія, мотивована до отримання знань, необхідних для подальшої професійної діяльності, представила колектив викладачів, студентську молодь та партнерів університету.

Віктор Андрійович Ющенко під час свого виступу поділився з колективом університету спогадами про свій життєвий шлях, етапи професійного зростання, наукові набутки та плани.

Адже освіта, наголосив він, це запорука процвітання України: 

“Хто виграв освіту, той виграв майбутнє”, – зауважив Віктор Ющенко. 

Третій президент України розповів викладацькому складу та молодому поколінню про виклики, з якими зіштовхується Україна на сучасному етапі розвитку.

“Сьогодні ваш Університет – це новий потужний комплекс. Я вірю, що великі традиції продовжить нове покоління, до якого маю честь звертатися сьогодні. Ви виховуєте справжніх громадян України”, – сказав Віктор Ющенко.

На знак вдячності, поваги та визнання Алла Наволокіна вручила експрезиденту авторські картини. Віктор Андрійович є великим поціновувачем мистецтва. Він зізнався, що сам досить часто бере в руки фарби, пензлі, полотно та починає творити.

“Талановита людина талановита у всьому… Ці слова, без сумніву, стосуються дивовижної особистості, та чарівного проректора Міжнародного Європейського Університету”, - зазначив Віктор Ющенко. 

Наприкінці зустрічі поважний гість привітав Міжнародний Європейський Університет із 30-річчям Незалежності України та побажав процвітання і талановитих випускників, які стануть гідними представниками української нації. До слова, Міжнародний Європейський Університет має потужні міжнародні зв’язки, завдяки чому може реалізовувати масштабні проєкти. 
Вражений атмосферою університету та теплим прийомом, третій президент України залишив оригінільне вітання та авторський малюнок в Книзі поважних гостей університету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Forbes представив рейтинг банків-чемпіонів бізнесу: ОТП БАНК у першій трійці

Суперсила абонентів Київстар: зібрали понад 18 млн грн на створення Школи операторів наземних дронів «Варан»

IDS Ukraine запускає власну сонячну генерацію: на Миргородському заводі запрацювала перша станція потужністю 1,4 МВт

Понад 60 українських програм показали на Своє.ІТ 2025

Понад 5 млрд грн податків заплатила мережа ОККО до держбюджету за перший квартал цього року

Віктор Пінчук отримав нагороду Atlantic Council за видатне гуманітарне лідерство

Київстар – серед кращих роботодавців за версією рейтингу Forbes Ukraine

20 років Торгсофт: особливі пропозиції для підприємців

Порошенко привіз підрозділам ССО дрони на оптоволокні, екскаватори і шиномонтажні комплекси

Підтримка на кожному етапі: як «Укрнафта» будує роботу з ветеранами та ветеранками

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА