16:10 14.09.2021

Близько 65 % дніпрян не мають заборгованості за послуги розподілу

3 хв читати
Близько 65 % дніпрян не мають заборгованості за послуги розподілу

У січні-серпні поточного року кількість боржників за доставку газу зменшилась у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 13%. Проте їх заборгованість невпинно зростає і на даному етапі становить майже 22 млн грн.

За 8 місяців 2021 року борги побутових споживачів Дніпра за доставку газу сягнули 22 млн грн. Разом з тим, значно скоротилася кількість споживачів, які не платили за розподіл жодного разу протягом останніх двох років. Якщо у кінці 2020 року їх було майже 40 тисяч, то станом на 1 вересня 2021 року кількість клієнтів компанії, що частково або повністю розрахувалися із накопиченими боргами зменшилась на 43%.

"Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, наша компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби "104", утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі. Усе це для того, щоб газ був доставлений кожному з 400 тис побутових клієнтів. Саме тому від своєчасної оплати за доставку газу залежить безперебійність і безаварійність газопостачання, - зазначає комерційний директор АТ "Дніпрогаз" Ігор Маньковський.

Через неплатежі клієнтів "Дніпрогаз" змушений звертатись до суду та стягувати борги примусово. Наразі у компанії продовжується активна робота по розсилці досудових попереджень боржникам. Крім суми боргу, таким споживачам доведеться сплатити також судові витрати та виконавчий збір у розмірі 10% від суми заборгованості.

Більше того, наразі боржники ризикують залишитися без газопостачання. Адже з 20 серпня 2021 року відповідно до Закону України №1657-IX знято мораторій на відключення споживачів від комунальних послуг, що мають заборгованість. Варто зазначити, що заборона на відключення діятиме тільки в регіонах, де встановлено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки.

"Дніпрогаз" закликає споживачів не допускати накопичення боргів за доставку газу, розраховуватися за надані послуги у встановлений термін, щомісяця до 20 числа, і користуватися для оплати онлайн сервісами: "особистим кабінетом" на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile і 104 Mobile Light, а також чат ботами 7104ua в Viber і Telegram.

 

Довідка:

АТ "Дніпрогаз" - газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території м. Дніпра та Дніпровського району.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

Щорічно АТ "Дніпрогаз" доставляє для 400 тис своїх клієнтів близько 800 млн кубометрів газу. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, складає близько 5,5 тис км.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вгадай рахунок і вигравай круті призи від футбольного клубу і Parimatch Ukraine!

Дефіцит напівпроводників: як це сталося і як вплинуло на автоіндустрію

Ощадбанк виставив на продаж право вимоги за кредитним договором з боржником ТОВ "Укркава"

29 жовтня 2021 року в Києві відбудеться конференція “На шляху до Лугано: Децентралізація”

Огляд майбутніх матчів збірної України з футболу

Parimatch Ukraine – перша беттінгова компанія, яка приєдналася до Глобального договору ООН

З початку року "Харківміськгаз" проінвестував у модернізацію газових мереж близько 6,3 млн грн

Закарпатгаз: у жовтні в модернізацію мереж інвестовано 4 млн гривень

Galaxy VS від Schneider Electric: надійний та економний захист критичної інфраструктури

Аварійно-диспетчерська служба АТ "Волиньгаз" виявила та локалізувала 6,3 тис. небезпечних ситуацій у домоволодіннях споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА