13:14 07.10.2021

В цьому році  фахівці АТ "Запоріжгаз" здійснили кілька проектів реконструкції газових мереж

1 хв читати
В цьому році  фахівці АТ "Запоріжгаз" здійснили кілька проектів реконструкції газових мереж

Великі комплексні ремонти газопроводів пройшли в Бердянську,Оріхові та Кам’янка-Дніпровський. Було замінено обладнання в газорегяторних пунктах, встановлені сучасні засувки на газопроводах високого та середнього тиску та нові шафові газорегуляторні пункти.

 

Роботи направлені на безперебійну доставку газу, ообливо в опалювальний сезон, коли навантаження на мережі значно зростає. Загалом, інвестпрограмма цього року передбачає капітальний ремонт та заміну 32 засувок на газопроводах високого та середнього тиску, реконструкцію 41 газорегуляторного пункта, заміну 113 шафових регуляторних пунктів газу на надсучасні вироблені на заводах  RGC Production. Ці роботи проведені в усіх районах області.

 

"У цьому році ми провели масштабні реконструкції та редизайн газових мереж у Бердянському, Оріхівському та Кам’янко-Дніпровському районах. У Бердянську замінили обладнання одразу п’яти газорегуляторних пунктів та встановили п’ять засувок на газопроводах високого та середнього тиску. Це арматура нового покоління, яка встановлюється у всьому світі", - зазначив технічний директор АТ "Запоріжгаз" Юрій Заставський.

 

Загалом, у 2021 році інвестиції у газорозподільні мережі складуть 54,87 млн грн. Це на 12 млн. більше, ніж у минулому році. 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА