14:50 26.10.2021

З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу"  ліквідувала 13 тис. витоків газу на внутрішніх мережах споживачів

2 хв читати
З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу"  ліквідувала 13 тис. витоків газу на внутрішніх мережах споживачів

Служба екстреного реагування 104 АТ "Хмельницькгаз" за січень-вересень 2021  року більше 13 тис. разів виїжджала до споживачів та попередила виникнення аварійних ситуацій при використанні газу в побуті. За понад 80% заявок виявлені та ліквідовані витоки газу на внутрішніх мережах, приладах обліку.

У вересні – аварійниками опрацьовано майже 1,4 тис. викликів, поміж яких витоки газу склали майже 90%. Серед всіх дзвінків на екстрену  службу 104  найбільше припадає на міста Хмельницький, Славуту та Кам’янець-Подільський. Основна причина таких аварійних ситуацій  – це відсутність періодичного  технічного обслуговування та зношеність газових приладів.

"З падінням добових температур, ми бачимо, як побільшала кількість викликів через витоки газу на внутрішніх мережах, - зауважує  технічний директор Дмитро Дідич. – Тому закликаємо споживачів,  подбати про власну безпеку та пришвидшити укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх мереж".

Наразі відповідно до чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та їх технічне обслуговування, стан газового обладнання у приватних будинках і квартирах  - несуть їх власники  та балансоутримувачі.

 

Проводити технічне обслуговування має право обрана власником чи балансоутримувачем компанія, що має всі необхідні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин та механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Крім того,  відповідну матеріально-технічну базу та спеціально навчений персонал.

Наразі АТ "Хмельницькгаз" відповідає усім зазначеним критеріям і також пропонує свої послуги з проведення технічного обслуговування газових мереж.

На Хмельниччині  цілодобово та без вихідних  приймають виклики споживачів, виїздять та ліквідують витоки, усувають поломки 19 підрозділів аварійно-диспетчерської служби "Хмельницькгазу". Навіть до найвіддаленіших точок обслуговування аварійна бригада прибуває згідно вимог -  в межах 40 хвилин часу.

Тож споживачі зобов’язані завчасно подбати про  безпеку своєї домівки. В разі бажання укласти договір на технічне обслуговування з "Хмельницькгазом" -  звернутися у 104.Клієнтські простори за місцем проживання.  Або отримати попередню консультацію  за телефонами  контакт-центру (067)  01 14 104, (0382) 742 104.

 Довідка:

АТ "Хмельницькгаз" - газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Хмельницької області (окрім м.Шепетівки та Шепетівського району) у співпраці з брендом РГК. Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис.км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА