Інтерфакс-Україна
14:43 16.11.2021

167 бюджетних установ досі не мають підписаних договорів з постачальником "останньої надії" "Нафтогаз України"

2 хв читати
167 бюджетних установ досі не мають підписаних договорів з постачальником "останньої надії" "Нафтогаз України"

167 бюджетних установ Івано-Франківщини  досі не уклали договори з  визначеним урядом постачальником "останньої надії" НАК "Нафтогаз України". "Івано-Франківськгаз" неодноразово звертався до ОДА та органів місцевого самоврядування посприяти в укладанні бюджетними установами таких договір. В іншому випадку  вже з 1 грудня вони залишаться без тепла чи оплачуватимуть спожитий газ за ринковою ціною.  А серед них і заклади охорони здоров’я, освіти, культури.

Нагадаємо, в жовтні "Нафтогаз" не встиг укласти договори з усіма бюджетними закладами країни на постачання газу за пільговою ціною. Тому, щоб розпочати опалювальний сезон, Кабмін прийняв постанову від 25 жовтня 2021 р., № 1102. Відповідно до постанови, на час укладання договорів за спрощеною процедурою, бюджетні заклади отримають газ від постачальника "останньої надії" за ціною 16,8 гривні за 1 куб. м. А сама процедура підписання договорів з постачальником повинна бути завершена до 1 грудня цього року. Якщо договорів не буде,  АТ "Івано-Франківськгаз" - не матиме права здійснювати доставку газу таким споживачам – бюджетним установам.

"Часу на укладання договорів залишається все менше й менше. Ми неодноразово зверталися до Івано-Франківської міської ради, обласної державної адміністрації  та органів місцевого самоврядування посприяти в укладенні договорів бюджетними установами з постачальником, - каже комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик. – Лише цього тижня листи з роз’ясненнями були надіслані на адресу ОДА та 62  ОТГ".

Відповідно до чинного законодавства, якщо у споживача (незалежно чи це бюджетна установа, чи приватна компанія) не було укладено з постачальником договору, то він не мав права використовувати природний газ. Виняток Кабмін зробив для бюджетних установ та тепловиків тільки до 1 грудня 2021 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підтримка на кожному етапі: як «Укрнафта» будує роботу з ветеранами та ветеранками

UKRAINIAN GASTRO SHOW: «СПАДЩИНА МАЙБУТНЬОГО» – головна подія про нову українську кухню

Digital Realty та Schneider Electric створюють новий цифровий шлюз для Південної Європи

Травень на автодрайві: ОТП БАНК став партнером фестивалю KYIV CAR FEST

Понад 6,5 мільйонів абонентів активно користуються VoLTE від Київстар

Про 17-й щорічний Київський Безпековий Форум "UA: єднаймося знову, щоб подолати світового агресора"

IV Український будівельний конгрес 2025: архітектура майбутнього та нові правила гри

"Столичний стандарт якості": конкурс для найкращих виробників Києва

Заява АТ "Київмедпрепарат" та АТ "Галичфарм" у відповідь на інформацію, поширену ТОВ "Скай-Девелопмент"

Прокуратура проти енергонезалежності України: чи заблокують безпідставні претензії прокурорів державну програму балансування енергосистеми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА