Інтерфакс-Україна
09:22 24.11.2021

"Криворіжгаз" встановив 15 нових ШГРП у Кривому Розі та Криворізькому районі

2 хв читати
"Криворіжгаз" встановив 15 нових ШГРП у Кривому Розі та Криворізькому районі

За останні три роки модернізовано 19 газорегуляторних пунктів та 15 шафових газорегуляторних пунктів. Крім того, здійснено низку інших робіт, які забезпечують майже 300 тис. клієнтів стабільною доставкою природного газу.

"Модернізація газових мереж є пріоритетним напрямом роботи АТ "Криворіжгаз". Щорічно підприємство здійснює комплекс заходів, спрямованих на підвищення надійності газопостачання споживачам. У 2021 році на дані цілі спрямовано 10,5 млн грн.", зазначив технічний директор АТ "Криворіжгаз" Борис Рибка.

Криворіжгаз щороку встановлює нове та змінює застаріле газове обладнання на сучасне. З 2019 по 2021 роки компанія виконала заміну 15 ШГРП на сучасне та надійне газове обладнання виробництва Львівського заводу RGC Production. Воно регулює тиск газу в мережі та забезпечує стабільну подачу блакитного палива споживачам.

Також компанія здійснила заміну 16 засувок у газових колодязях, заміну 812 засувок на газопроводах вводах, реконструкцію та капітальний ремонт 41 установки електрохімічного захисту, які захищають газові мережі від корозії та 697 будинкових регуляторів тиску. Поточний ремонт та технічне обслуговування ГРП/ШГРП та ряд інших планових організаційно-технічних заходів.

Весь комплекс робіт виконується за рахунок коштів тарифу за розподіл газу. Тому АТ "Криворіжгаз" закликає клієнтів своєчасно розраховуватися за спожиті послуги.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

ОСТАННЄ

18 вересня відбудеться September Fest у Києві від Медіагрупи DMNTR

Відкриття "Вело ЗТШ": на Закарпатті запустили ділянку нового туристичного маршруту

У Київраді звернуться до президента щодо звільнення голови Деснянської РДА Бахматова, який побив жінку

Форум Промисловців: Вироблено в Україні – це подія від Forbes, що присвячена українській індустрії

Президента України закликають присвоїти Андрію Парубію звання Герой України – петиція

Будинку №3 житлового комплексу Krona Park II присвоєна поштова адреса

В Україні запустили інформаційний портал Рад ВПО з інтерактивною картою

Укрнафта продовжує покращувати умови роботи своїх фахівців

Наглядова Рада "Галичфарм" заявляє, що спроба припинити співпрацю з "Артеріум" суперечить рішенню Вищого керівного органу товариства та інтересам компанії

Київська ТПП та посольство Єгипту домовилися про підтримку українського бізнесу в Африці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА