15:16 16.12.2021

Ukrainian Gambling Council: “Легальний букмекер в країні поки що один - і це Parimatch Ukraine”

1 хв читати

За рік функціонування легального ринку азартних ігор в Україні лише компанія Parimatch Ukraine отримала ліцензію на провадження букмекерської діяльності у мережі інтернет. Про це свідчать відкриті дані на сайті Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе нещодавно повідомив, що загалом, за минулий рік ставлення українців до азартних ігор покращилося – 51% опитаних у віці 18-34 років та 43,4% громадян віком від 35 до 54 років підтримують хоча б один аргумент на користь легалізації. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Ставлення українців до гемблінгу», яке проводило агентство InfoSapiens спільно з UGC.  

За інформацією Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей за підсумками 2021 року в Україні видано 50 ліцензій для казино і автоматів, і  тільки одна – букмекерська – для  компанії Parimatch Ukraine. Саме легальні компанії забезпечують надходження податків у державний і місцеві бюджет, а також гарантують гравцям європейські стандарти розваг, які відповідають усім принципам відповідальної та чесної гри. 

На думку експертів, очікується, що наступний рік стане роком активного розвитку індустрії гемблінгу. І хоча прогноз виглядає більш ніж оптимістично, позитивний ефект для економічної системи країни може дати лише легальний ринок азартних ігор.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА