16:08 07.01.2022

На Закарпатті у 2021 році газифіковано 1100 нових помешкань

2 хв читати
На Закарпатті у 2021 році газифіковано 1100 нових помешкань

За минулий рік фахівці АТ "Закарпатгаз" здійснили пуск газу в систему майже 1100 будинків державного та приватного житлових секторів. 

Впродовж 2021 року було газифіковано 396 приватних будинків та 704 квартир у багатоквартирних будинках. Найбільшу кількість осель газифіковано на Мукачівщині та Ужгородщині.

Останнім об’єктом, куди провели газ у 2021 році, стало село Вільхівці на Тячівщині. Наразі тут мають змогу використовувати газ ще у 243 домогосподарствах. Фахівці провели необхідні роботи для запуску, забезпечили відповідний тиск газу, налагодили роботу газорегулюючого обладнання. 

"Приєднання до газової мережі та, власне, пуск газу – складний технологічний процес, який варто довірити тільки фахівцям. Те, наскільки  комфортним буде споживання газу, залежить від багатьох етапів процесу газифікації – від будівництва зовнішніх та внутрішніх газових мереж, до індивідуального підбору газового обладнання", — пояснила  директор з капітального будівництва АТ "Закарпатгаз" Наталія Черняк.

Для того, щоб скористатися цією послугою компанії, закарпатцям достатньо звернутися до 104.ua клієнтського простору, написати заяву та надати необхідний пакет документів. Допоможе у цьому Персональний менеджер. Він врахує усі побажання клієнта, познайомить з повним переліком послуг та товарів, а також надасть  вичерпну консультацію.

Наразі АТ "Закарпатгаз" забезпечує розподіл газу для більш ніж 276 тисяч споживачів у категорії "населення", 2 тисячі бюджетних організацій та майже 5 тисяч промислових та комунальних об’єктів. Крім того, послугами АТ "Закарпатгаз" користуються 10 об’єктів теплокомуненерго, а також майже 600 релігійних організацій краю. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, становить 7,5  тисяч кілометрів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА