Інтерфакс-Україна
10:30 13.05.2013

ФК "Металіст" вводить дрес-код для вболівальників на матч із "Дніпром"

1 хв читати

На матчі "Металіст" - "Дніпро", який відбудеться 19 травня в Харкові, вводиться дрес-код.

Як повідомляє в понеділок прес-служба ФКА "Металіст", власникам квитків і абонементів у парні сектори треба прийти в темно-синьому, а тим, у кого квитки й абонементи в непарні сектори, - в жовтому або золотавому.

"Звісно, за наявності квитка й дотримання правил поведінки на стадіоні "Металіст" уболівальники будуть допущені на матч і в одязі іншого кольору, проте ми просимо вас розглядати це звернення як наполегливу рекомендацію - покажемо Україні та Європі, що ми готові до Ліги чемпіонів"!, - ідеться в повідомленні.

Як відомо, жовтий і синій - кольори ФК "Металіст".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА