19:16 23.10.2019

АМКУ розгляне 24 жовтня питання купівлі азербайджанським оператором Bakcell "Vodafone Україна"

1 хв читати
АМКУ розгляне 24 жовтня питання купівлі азербайджанським оператором Bakcell "Vodafone Україна"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) 24 жовтня розгляне питання надання дозволу азербайджанському телеком-оператору ТОВ "Bakcell" дозволу на опосередковане придбання нідерландської Preludium BV, через яку група МТС володіє другим за величиною українським оператором мобільного зв'язку ПрАТ "ВФ Україна" ("Vodafone Україна").

Згідно з порядком денним на сайті АМКУ, одночасно комітет також визначиться з приводу надання Bakcell і люксембурзькій "дочці" МТС Allegretto Holding Sarl дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання положень Меморандуму про взаєморозуміння щодо утримання від конкуренції терміном на чотири роки.

Bakcell - заснований у 1994 році азербайджанський оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані, працює в стандартах GSM, UMTS і LTE.

Мережа Bakcell складається більше ніж із 7,5 тис. базових станцій, охоплює 93% території (виключаючи окуповані території) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує понад 3 млн абонентів.

"Vodafone Україна" - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні - за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток на 18,1% порівняно з 2017 роком, до 1,8 млрд грн. У компанії пояснюють це збільшенням витрат внаслідок активного розгортання мереж 4G та 3G.

"Vodafone Україна" на 100% належить Prelludium B.V. та є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА