12:16 03.09.2020

АРМА в конкурсі на управління активами УМХ вимагає від учасників отримання згоди у пов'язаних із власником холдингу осіб - "1+1 media"

2 хв читати
АРМА в конкурсі на управління активами УМХ вимагає від учасників отримання згоди у пов'язаних із власником холдингу осіб - "1+1 media"

 Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) у рамках повторного конкурсу на управління активами "Українського медіа холдингу" (УМХ) висунула нові вимоги до учасників і змінила ключові критерії.

Як повідомила прес-служба групи "1+1 media", ТОВ "1+1 Інтернет" якої є також учасником зазначеного конкурсу, з критеріїв нового конкурсу зникло письмове запевнення, що учасник не перебуває під контролем УМХ або його бенефіціарів. У свою чергу з'явилася вимога, щоб учасник отримав згоду власника активів у вигляді корпоративних прав на управління ними.

"Отже, АРМА офіційно задекларувала як суттєву вимогу отримання згоди у осіб, які мають безпосередній стосунок до власника УМХ, а значить, не можуть бути нейтральною ланкою процесу", - заявили в "1+1 media".

Крім того, як зазначає група, за тиждень до фінальної подачі документів юристи медіахолдингу виявили, що змінилися вимоги до ключових конкурсних документів, про що не було повідомлено додатково, і що могло стати причиною відхилення заявки і ТОВ "1+1 Інтернет", й інших учасників.

За інформацією джерел "1+1 media", такі зміни в правилах конкурсних умов лобіюються одним із учасників конкурсу ТОВ "Видавництво "Український медіа дім", яке тісно пов'язане зі структурами, що входять у сферу впливу Сергія Курченка.

"1+1 media" вважає це тривожним сигналом, що свідчить про непрозорість повторного конкурсу і пасивну роль такої установи як АРМА, яка у такий спосіб знімає з себе відповідальність щодо ефективного управління майном, переданим їй в управління державою. "1+1 media", як і раніше, вимагає забезпечити відкритість і прозорість проведення конкурсу та підбиття його підсумків. У разі вирішення питання на користь ТОВ "Видавництво "Український медіа дім" ТОВ "1+1 Інтернет" оскаржуватиме цей результат у суді", - заявили в "1+1 media".

Як повідомлялося, медіагрупа "1+1 media" повторно подалася на конкурс Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) на управління активами "Українського медіа холдингу" Сергія Курченка (УМХ).

Згідно з інформацією АРМА, в попередньому конкурсі вирішили взяти участь сім компаній: "Видавництво "Український медіа дім", "Економіка", "Ера-Медіа", "Об'єднана Медіа Група", "Зручно", ТОВ "1+1 Інтернет" (входить до групи "1+1 медіа") і "Телерадіокомпанія "Шансон".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Google не розроблятиме рекламні інструменти, що ґрунтуються на відвідуванні інтернет-сторінок

Парламентарі направили законопроєкт про Дія City на доопрацювання

Кабмін пропонує Раді вивести Україну з Угоди щодо співробітництва у сфері мобільного зв'язку в рамках СНД

До ДБР не надходили звернення щодо перешкоджання журналістській діяльності телеканалу "Перший незалежний"

Хакери з Китаю використовували вразливості в Exchange Server для отримання даних американських компаній і відомств

Телеканал "Дом" дивляться на окупованих територіях

"Дані - це новий кисень": STEM is FEM навчив українських дівчат орієнтуватися у світі ІТ-спеціальностей

До Верховного Суду надійшов позов від телеканалу "112 Україна", стосовно якого впроваджено санкції

Медіахолдинг "Новини" телеканалів Медведчука купив львівський телеканал NTA, колектив телеканалу проти

"Укртелеком" шукає технічну можливість блокування окремих Telegram-каналів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА