08:53 15.11.2017

Військові Зімбабве заперечують вчинення перевороту

Військові Зімбабве заперечують вчинення перевороту

Військові Зімбабве оголосили про встановлення контролю над державними телеканалами, однак заперечують, що намагаються повалити президента Роберта Мугабе, передають в середу західні ЗМІ.

Представник армії Зімбабве в ефірі державного телебачення заявив, що військові своїми діями намагаються "зупинити  погіршення соціальної та економічної ситуацію в країні". "Нашою метою були злочинці, що оточують Роберта Мугабе, які здійснюють дії, що завдають державі соціальних і економічних збитків. Ми хочемо привернути їх до відповідальності", - сказав офіцер.

При цьому військові заперечують спробу повалити 93-річного Р.Мугабе, який зі своєю сім'єю "знаходиться в безпеці, і ця безпека гарантована".

Раніше в середу стало відомо про три вибухи в столиці Зімбабве Хараре. Західні ЗМІ також повідомляли, що в місті помічено переміщення бронетехніки.

Минулого тижня президент Зімбабве Р.Мугабе відправив у відставку віце-президента Еммерсона Мнангагву, звинувативши його в підготовці державного перевороту. Е.Мнангагва користувався підтримкою армії і розглядався як потенційний наступник Р.Мугабе на чолі держави.

Після цього головнокомандувач збройними силами країни Костянтино Чівенга пообіцяв "втрутитися", щоб зупинити наростання політичної нестабільності в Зімбабве.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА