16:00 15.05.2017

Заміна екрану ноутбука

Екран ноутбука перестав працювати? З'явилися незрозумілі лінії або «випали» пікселі з картинки? Не варто панікувати! Вам просто потрібні професіонали, які в стислі терміни зможуть виправити проблему.

Fixpc - це команда інженерів з досвідом роботи більше 10 років. Ми спеціалізуємося на ремонті ноутбуків і надаємо нашим клієнтам гарантію після виконання ремонтних робіт.

Найуразливішим місцем ноутбуку є екран (матриця), тому часто зустрічаються наступні поломки:

- заводський брак;

- механічні пошкодження (удар, падіння);

- під впливом води;

- довгий термін експлуатації;

- гаджету необхідна заміна ламп підсвічування.

Перші ознаки, що вказують на проблеми з екраном:

- Поява «битих» пікселів. Яскраві точки на екрані ноутбука свідчать про несправності матриці, часто це виникає через заводський брак або через час, через вигоряння люмінофора.

- Тріщини. В результаті падіння або удару екран пристрою може тріснути, «потекти» - ці ознаки вказують на те, що ноутбуку завдано серйозної шкоди, в такому випадку майстри пропонують повну заміну матриці.

- Відсутність підсвічування (тьмяне зображення). У цьому випадку екран не світиться або працює частково (зображення з'являється / зникає). З ладу могли вийти шлейфи матриці; проблема вказує на несправність інверторів матриці; неполадки з роботою ламп підсвічування.

- Поява горизонтальних і вертикальних смуг. Це говорить про поломку самої матриці, дешифратора шлейфу. Заміна шлейфу або матриці знову поверне ноутбук до життя.

Як ми працюємо?

Точне визначення поломки залежить від якісної діагностики, після того, як наші майстри-інженери проводять перевірку техніки, клієнт отримує відомості про стан ноутбука і вартість робіт по відновленню екрану (матриці). Тільки після узгодження всіх нюансів з клієнтом, фахівець приступає до роботи. Заміна екрану ноутбука триває в середньому 15 хвилин.

Наші переваги:

- Ми - професіонали з досвідом роботи більше 10 років;

- Оригінальні матриці з гарантією;

- Сучасне обладнання;

- Ремонтні роботи будь-якої складності;

- Строки виконання: від 1 до 3 днів;

- Прийнятна ціна;

- Гарантія.

Контактна інформація: компанія Fixpc

http://www.fixpc.com.ua/zamena-jekrana-v-noutbuke-/

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА