12:39 16.05.2017

Куди можна носити спортивний костюм?

На рахунок спортивного одягу думки розходяться постійно, при чому, з крайності в крайність: хтось вважає, що спортивний костюм можна носити 24/7; а інші строго визначають, коли і куди його варто надягати. На форумах обговорення даної теми проходять буквально з початку 2000х і по сьогоднішній день.

Противники спортивного стилю заявляють, що спортивним костюмам місце тільки в спортзалі. Але цікавий той факт, що як раз в спортзалі людей в костюмах спостерігається найменше. В основному, всі одягнені в шорти, капрі, легінси з майкою або футболкою. Хоча, в школі діти носять саме спортивні костюми під час занять фізкультурою, напевно, тому що так давно заведено.

Набагато частіше можна зустріти хлопців і дівчат в спортивних костюмах під час прогулянок з собакою, в парку, на пікніку, в великому супермаркеті, аеропорту або вдома в прохолодну погоду, що виглядає, на наш погляд, цілком, природно.

Але існує категорія людей, які носять спортивний костюм постійно, в тому числі - на роботу, університет, державні / комерційні установи та навіть в кафе. І хоча в Україні досить лояльно ставляться до дрес-коду, в порівнянні з іншими країнами, вважається, що в таких місцях не завжди пристойно з'являтися в спортивному одязі.

Сучасні стилісти, дизайнери і виробники спортивного одягу намагаються максимально догодити всім категоріям покупців. Саме тому спортивні костюми шиють з різних матеріалів по величезній кількості викрійок: від класичних штанів з курткою до елегантних штанів зі свіншотом.

У наш час люди «живуть» у швидкому темпі - маса справ при мінімумі часу. Сам стиль сучасного життя призводить до того, що велика кількість людей змушена носити комфортний і практичний одяг не тільки під час прогулянок.

Ми, як виробники, давно прийшли до висновку, що багатьом якісний і зручний одяг сьогодні важливіший за визнані в суспільстві костюми, сукні або черевики. А щоб все і завжди встигати та при цьому відчувати себе комфортно, цілком підійде хороший спортивний костюм. Не варто зациклюватися на стереотипах - живіть комфортно!

Матеріал підготовлений за підтримки ТМ Гольфстрім https://www.tmgolfstream.com.ua/

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА