10:09 18.05.2017

"Волиньгаз" оприлюднив маршрути, за якими споживачі можуть відслідкувати калорійність газу

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №84, яка вступила в дію на початку 2017 року, ПАТ "Волиньгаз" розробило та розмістило на офіційному сайті маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками на території Волинської області.

Розміщення таких маршрутів дозволить клієнтам компанії відслідковувати, якої калорійності паливо вони отримують та від якої газорозподільної станції до них надходить природний газ. Окремо, за кожним із маршрутів, компанія щомісяця буде оприлюднювати на офіційному сайті середньозважену вищу теплоту згорання газу, яка визначається з допомогою лабораторних досліджень.

"Калорійність газу на території Волинської області може коливатися від 8000 до 8200 ккал/куб.м.

Це пов’язано з тим, що газ надходить із різних джерел: власного видобутку та імпортований, який має різну калорійність в межах вимог державного стандарту. Тепер, з допомогою оприлюднених маршрутів споживач зможе побачити динаміку її змін, а головне – мати повну та достовірну інформацію про якість природного газу, який надходить до того чи іншого населеного пункту", - розповідає директор технічний ПАТ "Волиньгаз" Сергій Галянт.

Отримати інформацію про маршрут транспортування газу та його якісні показники, споживач може на сайті компанії vl.104.ua у розділ "Маршрути транспортування природного газу", віднайти свій населений пункт та маршрут руху палива. За ним у розділі "Якість газу" оприлюднено висновки лабораторних досліджень щодо його калорійності газу, який транспортується за маршрутом.

Окрім цього, відповідно до постанови держрегулятора НКРЕКП, дані про якість газу та його енергетична цінність в трьох одиницях виміру - годинах (кВт/год), гігакалоріях (Гкал) і мегаджоулях (МДж), буде розміщуватися в платіжних документах споживачів. У травні волиняни вперше отримають рахунки за газ із такими даними, однак на сьогодні така новація має лише інформативний характер, а споживач, як і раніше, буде сплачувати за обсяг використаного палива в кубічних метрах.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Дивись українське - твори своє майбутнє!" готується до прем’єри перших 10 фільмів.

У Києві пройде найбільша в Україні виставка харчових продуктів та напоїв

"Дивись українське - твори своє майбутнє!" готується до прем’єри перших 10 фільмів.

Харківські газовики передали допомогу українським військовим в Мар’їнку

Поширена в ЗМІ інформація щодо невідповідності вимірювального обладнання УДЦР для вимірювання зон покриття цифрового телебачення не відповідає дійсності

У Києві відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017

Як обґрунтувати інвестиції та укладати вигідні торгові договори з Annual Report від Kreston GCG

Виділених лімітів на газ "СТЕКу" вистачить лише на півдоби роботи підприємства

Фахівці УДЦР на засіданні Робочої групи СЕПТ у Загребі взяли участь у обговоренні планів використання спектра та гармонізації розподілів частот у країнах ЄС

Українські продукти харчування будуть постачатися на полиці торгових мереж США та Канади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА