11:17 30.12.2020

Автор ОТТО ВАТЕРЛАНДЕР

Дешевший газ від державної компанії? Це ваш вибір вже сьогодні!

3 хв читати
Дешевший газ від державної компанії? Це ваш вибір вже сьогодні!

Отто Ватерландер, Головний виконавчий директор - виконавчий директор з трансформації Групи Нафтогаз

 

Скільки ви особисто платите за газ цього сезону? Це питання, як не дивно, заставляє задуматися багатьох людей. Хто читав новини на вихідних, скаже "Нафтогаз підвищив ціну до 7,22 грн".

І в більшості випадків це буде помилковою відповіддю. Роздрібна компанія "Нафтогазу" продає паливо лише 4% домогосподарств України. Близько 70% ринку отримують газ від однієї великої  групи, середня ціна газу в якої майже на 40% вища: 9,9 грн (але ви, мабуть, цього не побачите в новинах).

Як так сталося, що багато людей не знають своєї ціни? Причина проста: недостатня обізнаність про новий ринок та конкуренцію на газовому ринку. Сьогодні існує безліч різних постачальників з різними цінами, і кожен споживач має вибір.

50 різних постачальників, кожен має свою, унікальну ціну для cвоїх споживачів. Ми просто ще не звикли до цього. Що ми можемо сказати точно: Ви можете платити менше! І це можливість, яка з’явилася лише після повної лібералізації ринку, з 1 серпня 2020 року.

Як і кожен громадянин ЄС, українці зараз виграють від ринкових цін. Наприклад, ціни 2020 року нижчі, ніж ціни 2019-го. А усі клієнти газопостачальної компанії "Нафтогаз" виграють від того, що їхня ціна нижча від інших. Бо найбільші конкуренти на ринку вирішили тримати ціни на рівні 2019 року та збільшити власний прибуток.

Нафтогаз роками працює пліч-о-пліч з Урядом України для встановленням ринкових правил та для створення справжніх умов для конкуренції. Тепер у нас це є.

Це конкуренція за ваші гроші, ваші ресурси. Саме вона змушує компанії знижувати свої прибутки, запроваджувати інновації та ефективність. Нічого з цього не існувало раніше, коли ціна була фіксованою.

"Нафтогаз" зараз прагне, щоб клієнти відчували переваги здорової конкуренції. І саме тому ми обіцяємо тримати наші ціни на рівні найнижчих на ринку.

Ми повністю усвідомлюємо, що компанії, які раніше були монополістами, за одну ніч не перетворюються на інноваційні, орієнтовані на клієнтів. Їм потрібен поштовх з боку ринку. Від своїх конкурентів та споживачів.

"Нафтогаз" вирішив побудувати стійкий роздрібний бізнес, створивши рітейлера, який пропонує найкращі умови на ринку. Наша газопостачальна компанія сучасна, інноваційна, не прив’язана до минулого, працює без офісів – через банки та он-лайн. Саме тому наші операційні видатки менші.  І саме тому ми можемо запропонувати найнижчі ціни на ринку.

Ось з’явилась різниця в ціні. Наша ціна краща, ніж в колишнього монополіста - мережі регіональних газзбутів у більшості регіонів. І ви можете довіряти Нафтогазу. Ми працюємо давно і працюватимемо ще довго, з нами безпечно. І в нас найвигідніші умови на ринку.

Як "Нафтогаз", так і газзбути купують газ за однаковою ціною. Різниця лише в націнці. Старі звички важко вмирають

Отже, ключове питання для кожного: як платити менше? Скористайтеся ринковою владою, яку дав вам в руки уряд. Вибір тепер за вами. Перейдіть до Нафтогазу, щоб отримати найкращу ціну на ринку. Сьогодні і в майбутньому.

І будь ласка, переконайтесь, що ви знаєте свою власну ціну. Бо якщо ви і далі платите більше – то тепер це ваш вибір!

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ОЛЕГ ПАДАЛКА

150 мільярдів грн – прозора економія державного бюджету

СЕРГІЙ БИКОВ

У питанні тарифів головне - це комфорт людей. Ціни на газ знизили до 6,99 грн.

ДЕНИС СЕНЕКТУТОВ

До чого може призвести перегляд тарифів на розподіл газу?

ІРИНА ТКАЧЕНКО

Ринок нерухомості 2020: апокаліпсису не сталося

АНДРІЙ МАЛЬОВАНИЙ

На порозі сміттєвого колапсу

ВОЛОДИМИР ЛАПА

2020: формула співробітництва з хімпромом залишається незатребуваною

ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО

Бажання влади фінансово підтримати Лукашенка руйнує партнерські відносини України з ЄС

МИКОЛА ПАРСЕНТЬЄВ

Одеський припортовий завод: виклики та перемоги 2020 року

ОЛЕКСАНДР КУБРАКОВ

Як будівництво Запорізького моста повертає довіру до держави

ВАЛЕНТИН НАЛИВАЙЧЕНКО

Наслідки безглуздого і ймовірно корумпованого рішення про закупівлю електрики з Білорусі будуть доволі серйозними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА