12:51 23.04.2021

Автор СЕРГІЙ ТАРУТА

Загострення на Донбасі – єдине, чим сьогодні можуть спекулювати росіяни

2 хв читати
Загострення на Донбасі – єдине, чим сьогодні можуть спекулювати росіяни

Сергій Тарута, народний депутат України голова Донецької ОДА (2014 р.)

                

Голова найбільшої в парламенті фракції виправдовується, що один із їхніх нардепів із розмахом гульбенить в локдаун, а другий – у Мінську обговорює геополітику та ситуацію на Донбасі, не маючи на те жодних повноважень. Судячи з новинної стрічки, слуги народу живуть у паралельній реальності з українським народом.

У моєму рідному Маріуполі інша повістка: загострення на кордоні з агресором. Тільки за останній тиждень на передовій – 60 порушень "режиму тиші", троє загиблих, п’ятеро українських захисників поранені. Я зустрічаюсь з "силовиками" області. І тут обговорюють не день народження дружини Тищенка, а гібридні дії, які застосовуються для "розхитування" ситуації в регіоні. Наприклад, в Талаківці (це пів години їзди від Маріуполя), на зупинках громадського транспорту до людей підходять особи, які представляючись журналістами, ставлять провокативні й відверто маніпулятивні питання, на кшталт, "Чи не плануєте ви поїхати до РФ, де більш безпечно?" Очевидно, що серед населення, яке не з чуток знає, що таке російська агресія, намагаються посіяти панічні настрої.

Загострення на Донбасі – єдине, чим сьогодні можуть спекулювати росіяни. І не треба бути великим стратегом, щоб передбачити наслідки від введення нами санкцій. З погляду гібридного відповіді – санкції правильний хід. Україна має право боротися з тим контентом, який розколює суспільство. Однак із введенням санкцій потрібно було намагатись максимально широко довести до всієї світової спільноти, як буде діяти Росія. Говорити, що вони посилять обстріли, нарощуватимуть сили, вбиватимуть наших захисників. І тоді, повірте, в РФ добре б подумали, а чи це робити, підтверджуючи заяви України.

Наш досвід оборони Маріуполя, який у 2014 році вдалось відстояти, підтвердив, що воюють не тільки зброєю, а й мізками.

Шкода, що попри ескалацію на Сході країни у Верховній Раді сьогодні все ще є парламентарі, мізки яких зайняті, чим завгодно, окрім державної безпеки.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА