Інтерфакс-Україна
15:57 04.11.2023

Автор ОЛЕНА ТОВКУН

Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

2 хв читати
Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

Олена Товкун, член Наглядової ради Британської міжнародної школи в Україні

 

Британська міжнародна школа в Україні відкрилася в 1997 році та розпочала новий етап у розвитку освіти в Україні, а саме: діти отримали доступ до найсучасніших методів викладання та широкого спектра навчальних джерел. Вони також отримали змогу навчатися в психологічно захищеному середовищі, де вчитель та учень разом досліджують світ, обмінюються думками, спілкуються та співпрацюють з однолітками з інших країн, беруть участь у цікавих спільних проєктах. Саме такі засади пізніше були покладені в основу реформи освіти в Україні.

Ми першими в Україні запровадили британську освіту, і наша білінгвальна школа навчає дітей за двома програмами. По завершенні випускники здобувають як Свідоцтво про повну середню освіту державного зразка України, так і міжнародні дипломи A-level (програма Кембриджської екзаменаційної комісії та Національна програма Англії) та IB (міжнародний бакалавріат), з якими вони можуть без додаткових іспитів вступити до будь-якого університету Великобританії, США, держав Євросоюзу.

Серед учнів нашої школи є багато дітей з різних країн. Отже, наші малюки вже з трьох років зростають у мультикультурному середовищі, де їх навчають розуміти і поважати традиції різних народів, знайомлять з розмаїттям звичаїв і особливостями культур, виховують справжніми громадянами світу. За міжнародною програмою, вже починаючи з дитячого садочку, навчання ведеться англійською мовою викладачами, які мають відповідні дипломи та офіційний дозвіл на працевлаштування в Україні за їхнім фахом.

Школа забезпечена всім найкращим, що наразі використовується в передових школах світу — це стосується і використання найсучасніших технічних засобів, і рекомендованих Кембриджем підручників, які ми завозимо з Великої Британії, і навіть меблів, що були представлені на освітянській виставці в Лондоні для використання у школах. Дуже  важливо тримати руку на пульсі всього найновітнішого, що пропонується сьогодні учням та забезпечувати українських дітей всім найкращим.

Навчаючись за міжнародними стандартами в усіх напрямках освітнього процесу, наші випускники без проблем продовжують свій шлях у найкращих університетах світу, оскільки досконало володіють англійською мовою, а головніше — володіють мовою усіх предметів. Для них звичні підходи, які застосовуються у міжнародній освітній практиці, в них всюди є багато друзів — вони впевнені в собі.

Освіта — це те, з чого починається людина. Сучасні українські діти — це саме те покоління, якому доведеться відбудовувати повоєнну Україну. А значить, вони мають здобути таку освіту, яка допоможе їм зробити їхню батьківщину передовою країною світу.

 

 

 

 

ОСТАННЄ

ВАДИМ ЛИТВИНЕНКО

Крихка енергія: проблеми під час масового переходу на ВДЕ

ВОЛОДИМИР КРЕЙДЕНКО

Кінець хаосу: як нові правила змінюють подорожі з тваринами в Україні

АНДРІЙ ОЗЕЙЧУК

Зміни на будівельному ринку України під час війни

ОЛЬГА ЧЕПЕЛЮК

Урахування соціального виміру в енергоефективності: нові інструменти та можливості для громад

ОЛЕКСАНДР КРАМАРЕНКО

Хто готовий страхувати від воєнних руйнувань?

ЮРІЙ ЩУКЛІН

Сигнал, від якого не вдасться відмахнутись: без реформи залізничного транспорту залізничні перевезення не вистоять перед новими викликами

ЮРІЙ ЩУКЛІН

Сигнал, від якого не вдасться відмахнутись: без реформи залізничного транспорту залізничні перевезення не вистоять перед новими викликами

ОЛЕГ ВИШНЯКОВ

Як Ізраїль показав світу, що точність — нова сила: урок для України

ГАЛИНА ЯНЧЕНКО

Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)?

ДАНИЛО ГЕТМАНЦЕВ

Саміт ЄС – позитивні сигнали і "камені спотикання"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА