15:13 01.03.2018

У разі підтримки ВР регресивної шкали відрахувань ЄСВ ПФ отримає додатково 5 млрд грн на рік

2 хв читати
У разі підтримки ВР регресивної шкали відрахувань ЄСВ ПФ отримає додатково 5 млрд грн на рік

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що в разі підтримки Верховною Радою регресивної шкали відрахувань єдиного соціального внеску Пенсійний фонд отримає додатково 5 млрд грн на рік.

"Законопроект, який передбачає введення регресивної шкали сплати єдиного соціального внеску для тих, чиї зарплати нараховуються мільйонами гривень на місяць, розроблений в Міністерстві соціальної політики", - йдеться в повідомленні відомства.

Наразі межа, з якої знімається ЄСВ за ставкою в 22%, обмежена 15 мінімальними зарплатами - 55,8 тис. грн, а розроблена регресивна шкала буде стосуватися всієї суми зарплати.

"Я не бачу нічого поганого в тому, щоб люди отримували високі зарплати, щоб ЄСВ відраховується з усієї суми заробітної плати, а не з 55,8 тис. гривень. Ми розробили регресивну шкалу, яка дозволить відраховувати соціальні внески з усієї суми зарплати. Звичайно, було би чудово, якби відраховувалися всі 22%, скажімо, з 7 млн грн, але це може привести до того, що почне скорочуватися розмір самої зарплати. Тому ми і розробили механізм, який дозволить проводити відрахування таким чином, що сума, з якої обчислюється ЄСВ, буде рости, а процент знижуватися", - йдеться в повідомленні з посиланням на А.Рева.

За даними міністерства, зараз в Україні налічується 60 тис. осіб, розмір місячних зарплат яких перевищує 55,8 тис. грн, а серед них є і ті, хто отримує від одного до кількох мільйонів гривень на місяць.

"Якщо депутати Верховної Ради підтримають цей законопроект, бюджет Пенсійного фонду отримає додатково 5 млрд гривень", - підкреслив А.Рева.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА