Інтерфакс-Україна
10:56 21.03.2018

Міністр фінансів України сумнівається в доцільності поетапного введення ПнВК

1 хв читати
Міністр фінансів України сумнівається в доцільності поетапного введення ПнВК

Міністр фінансів Олександр Данилюк сумнівається в доцільності введення податку на виведений капітал (ПнВК) поетапно, сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"За такого введення податку на виведений капітал треба ще врегулювати взаємодію тих, хто працює на одній моделі, з тими, хто працює на інший. Це - додаткові ускладнення і плутанина в адмініструванні. Крім того, напрацьований законопроект також передбачає можливість збереження податку на прибуток для банківського сектора протягом кількох років", - сказав він, відповідаючи на запитання про оцінку Мінфіном оприлюдненої раніше президентом ідеї введення ПнВК на першому етапі лише для малого і середнього бізнесу.

Він також зазначив, що така ідея з'явилася з огляду на те, що не весь бізнес підтримує заміну податку на прибуток податком на виведений капітал. При цьому поетапне введення ПнВК суттєво не скоротить бюджетні втрати, вважає він.


Повний текст інтерв'ю з О.Данилюк буде доступний на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Хмельницькобленерго" відмовилося від будівництва повітряних ЛЕП у містах зі щільною забудовою

Перша черга мультизернового переробного комплексу OLVIA запрацювала в Миколаївській області

П’ятірка лідерів страхового ринку України за преміями за 9 міс.-2025 майже без змін - НАСУ

Управлінська команда ТОК Gulliver найближчим часом укладе договір про імпорт електроенергії

Єдиний проєктний портфель доповнився 42 кейсами та 4 програмами на 1,1 трлн грн

"Оператор ринку" проведе курс про особливості приєднання та ефективного використання газопоршневих і когенераційних установок

"Вінницяобленерго" за 9 міс. зафіксувало понад 1300 випадків розкрадання е/е на сумму понад 58 млн грн

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА